PDA

Zobacz pełną wersję : Pilne!!! Odwrocone jajko.Pilne!!!!!



m.Lab
08-03-2013, 04:45
Ok wiem juz ze jedno z jajek zostalo odwrocone przez inne gekony, teraz pytanko jak je ulorzyc? Jajko jest pelne,pod swiatlo przeswituje na skorupce czerwon aplamka, i teraz pytani eczy plamka ma byc na dole czy na gorze. Pilne.

MareQ
08-03-2013, 07:05
jak je obruciłeś to z tego co mi wiadomo to już jest po sprawie, ale moge sie mylić

Lucky
08-03-2013, 12:35
Raczej rzeczywiście już po sprawie:(. Nastepnym razem oznaczaj góre, np markerem...

m.Lab
08-03-2013, 12:52
No coz jajka nie odwrocilem ja tylko inne gekony, mam ich 5, niestety podczas gdzy inne samice skladaja jajka do jam wykopanych w torfie, jedn ausilnie robi to w rurze z korka po czym chce przywalic kamieniami, jezeli jajka si eprzykleja jest ok..niestety to ni eprzykleilo si etylko wuoczylo z korkowej rury. Dlatego mam pytani ebo slyszalem ze nie nalezy odwracac jajka zeby zarodek sie nie udusil, wiec chyba powinien on byc u gory ?

crazyy
09-03-2013, 18:38
jesli nie minelo 48 godz. od zlozenia to nie stanie sie wielka krzywda ze jajko zostalo obrocone. dopiero po tym czasie zarodek "podwiesza" sie pod pecherzyk powietrza w jajku i wtedy dopiero moze byc problem!! ( ktos mi to kiedys tak wytlumaczyl a raczej jemu warto wierzyc ;) )

42d3e78f26a4b20d412==