PDA

Zobacz pełną wersję : tylna scianka



el_pawello
14-03-2013, 13:50
witam chodzi mi to czy gekonom nie zaszkodzi lizanie kleju atlas ktorym bedzie wylana tylna scianka, bo pewnie bedom to robily, czy trzeba to raczej pomalowac jeszcze powiedzmy jakas nietoskyczna farbą?? i tak sie zatanawaim jeszcze czy moglibyscie mi ludzi wyslac jakies dzdjecia waszych terrariów, bo planuje mu kapitalny remont łaćznie ze zmina podloze kokosowego na kamyry, ewentualnie pół na pół, bo słyszałem ze an samcych kamieniach trudno wilgotnosci utrzymac, a za bardzo nie mam koncepcji na tą tylną scianke. moj mejl to drask@op.pl
aha i jeszcze jedno, od jakiegos (jakies 2 tygodnie) czasu moj gekon jakiegos doła załapał czy coś,..., cały dzien wogole nie wychodzi z kokosa i prawie całą noc tzn. średnio siedze do 2 w nocy przy zaszonym swietle na kompie i gekon nie wychodzi :( gdy go wywabie swierszcze to wyjdzie, na łape tez wejdzie (bez przymmusu :>), ale gdy go wkładam nazot to on od razu do kokosa, co on w nim wiidzi?? wczesniej łaził po terra, ale zere normalnie itd. na inne choroby tez nic nie wskazuje, czy wasze geokny tez są takimi domatorami??
no i to by bylo na tyle :>

nosens
14-03-2013, 14:25
klej atlas nie zaszkodzi...nie musisz go pokrywac farba toskyczna...jesli chodzi o kamienie,to jaka wilgotnosc Ty chcesz utrzymywac gekonowi???szukasz szczegolow jesli chodzi o scianke to poszukaj na forum(bylo walkowane wiele razy).A jesli chodi o dola Twojego geka to moze do lekarza specjalisty,stawiam na autyzm:PPP

afrox
15-03-2013, 07:03
słyszałem że kokos jest lepszy od wszelkiego rodzaju kamyków itp...

42d3e78f26a4b20d412==