PDA

Zobacz pełną wersję : Gekon lamparci



AndyRodick
31-03-2013, 11:07
HEY

Zamierzam kupić gekona lamparciego i chciałbym się zapytać jak powinno wyglądać terrarium dla niego. Chcem kupić parkę więc jakie potrzebuje wym.?? Czym powinno się utrzymywać temperaturę w terrarium, czy lampka wystarczy??? Co ile powinno się sprzątać gekonowi??? i w końcu ile beżie mnie kosztowało średnio kupno terrarium i jego wyposażenie(bez gekoników). Czy świerszcze są ogólnodostępne??

black_jack
31-03-2013, 12:14
Kolejny nowy co? Po lewej stronie, zaraz jak się wchodzi na stronę, masz zamieszczony opis Gekona Lamparciego (Eublepharis Macularius). Kilkasz i masz wsyztsko co potrzbne :) Jak masz jeszcze jakieś wątpliwości to masz przycisk "SZUKAJ" (wyszukuje co chcesz wiedzieć) albo "WSTECZ" (poprzednie posty...) Jest jeszcze FAQ (zielone, obok linku do forum o Gekonach Lamparcich). Jak to wszytsko przeczytasz, zacznij zadawać pytania :) Ja tak bynajmniej zrobiłem.

Pozdrawiam,

black_jack

pepre
31-03-2013, 14:58
niom, a jesli wciaz bedziesz mial watpliwosci, to wal jak w dym:)

MareQ
31-03-2013, 15:02
zaraz ktoś na nas najedzie że umiemy tylko poniżać, besztać i że strach jakiekolwiek posty zamieszczać :P

Andy, to nie to że tutaj jesteśmy chamscy. Poprostu na tym serwisie znajdują sie te wszystkie informacje których potrzebujesz. Jedyne co, to sprawa tych świerszczy. Niestety tak ogólnodostępne to one nie są :/ W niektórych sklepach są, w innych nie ma. Czasami warto sie gościa w sklepie zapytać, może akurat ma możliwość sprowadzić specjalnie dla Ciebie :)

Kunoichi
31-03-2013, 16:24
heh jak czytam taki post to mi sie przypominaja (zreszta niedalekie) czasy jak sama taki post napisalam...... mile wspomnienie :D

42d3e78f26a4b20d412==