PDA

Zobacz pełną wersję : kupa :/



Nazar
01-04-2013, 15:20
A wiec tak:
Mam dosc spore terra dla jednego gagatka bo 80/50/40. Mam obawy poniewaz od dluzszego czasu nie moge znalezc kupsztala mojej pociechy, a w zasadzie to chyba tylko raz znalazlem:/
Moje podloze jak i cale terra ma kolor dosc ciemny i byc moze poprostu kupy nie moge znalezc. Dodam ze gekon normalnie je, kilka dni temu linial, i zachowanie jest jak najbardziej ok. Czy myslucie ze poporostu nie moge znalezc gowna?? Mam nadzieje ze to nie zapchanie bo chyba by wtedy nie przyjmowal pokarmu:/ ??
Z gory dzieki za odpowiedz

MareQ
01-04-2013, 15:29
widzisz, mam własnie podobny problem :/ niby gekon normalnie je, może ciut mniej aktywny, ale nie moge znaleść miny :/
No słuchaj Tomku, jeżeli gek normalnie je, lnieje sobie a przy tym nie zaobserwowałeś żeby strasznie zgrubł czy coś w tym stylu to nie ma aż tak wielkiej tragedii. Jesteś z krakowa, myśle że powinienes udać sie (albo chociaż zadzwonić) na konsultacje do sułka (o ile pamiętam byłeś u niego z tym gekonem co miał krzywice, chyba że to nie Ty ;). Myśle, że on Ci coś podpowie, ewentualnie coś zaradzi :)

Nazar
01-04-2013, 15:31
Tak to ja:)Thx mam nadzieje ze wszystko bedzie dobrze:)

furu
01-04-2013, 15:41
A czy nie jest tak, że maluch załatwia sie w jedno miejsce?
Mój własnie tak robi więc nie ma problemu z odnajdywaniem.
Pozdrawiam.

Nazar
01-04-2013, 15:50
NO wlasnie chcialem o to zapytac bo znalazlem wlasnie skupisko bialych kulek. Cuchna jak sraka:)))))
czy wiekszosc kupkuje w jedno miejsce??

MareQ
01-04-2013, 16:04
dokladnie tak :) Moje tez sadzą w jedno i to samo miejsce (oczywista każdy ma swoje upatrzone ;)

Kunoichi
02-04-2013, 06:18
moj nieulatwia mi zycia, jakby minowal na podlozu to latwomozna zabrac zabrudzona czesc ale zeby mi utrudnic zycie idzie na lewa czasc terra wspina sie tylem (jak rak poniekad) na sciane rozkracza sie jak moze i minuje mi na scianie na korku....

Nazar
02-04-2013, 11:24
Hehe moj tez mi nie ulatwia bo na polke z korka mi sie zalatwia i nie moge sie do tego dostac:)

ziomalka_puma
04-04-2013, 09:21
Moj gekon zawsze w jedno miejsce... jeszcze chyba nie zauważylam żeby nakupkal gdzieś indziej...

42d3e78f26a4b20d412==