PDA

Zobacz pełną wersję : jajeczko :))))



Fatum
14-04-2013, 12:41
Moja samiczka tangerine o 19:52 (sekund już nie mierzyłem:))))), mimo że wielkanoc już była dawno :))), złożyła jedno jajeczko, ale może bedzie też drugie bo cały czas kopie w pojemniku i obok pojemnika jakby szukająć miejsca na drugie jajko :)))). No teraz jeszcze tylko kilka miechów i będzie mam nadzieje przychówek :))).

koksik
14-04-2013, 15:51
gratuluje, a co do szukania miejsca na drugie jajko, wydaje mi sie ze ona zakopuje pierwsze bo zazwyczaj jezeli sklada dwa jajka to w jednym miescu, przynajmniej moja tak robi

Daro lamparci
14-04-2013, 15:55
Gratulacje!!!! Fatum odezwe sie jak uporam sie z tyn cholernym GG bo niechce mi działać i niewiem czemu :(((((

Fatum
14-04-2013, 22:11
Na początku kopała tylko w pojemniku i obok, ale później zaczęła łazić po całym terra i wszedzie kopać. Teraz spojrzałem do terra i nigdzie nie zauwazyłem drugiego jajka, może chciała mi tylko kit wcisnąć, że drugie jajko złozy :))).

Daro lamparci
15-04-2013, 01:57
Chyba zrobiła cię w karola ;) ale moja złożyła dwa jajka i kazde w innym miejscu, jedno na środku terra a drugie w kryjówce z gemkami i niezauważyłem i zdeptały mi jedno jajko :(((( ale i tak które znalazłem to zapadło mi się :( wsumie to zapadły mi sie już 3 jaja ale i tak jescze mam 4 w inkubatorze i to od samiczki Yellow :)))))))))
pozdro dla wszystkich:)

mantid
15-04-2013, 02:49
Pisałeś ż ejakiś czas teu złożyła i przykleiło się do ścianki...może to było własnie to drugie...

Inkubujesz na samca czy samiczkę ?

Fatum
15-04-2013, 09:56
No właśnie chyba było to to drugie, a teraz mi kit wcisnęła, że chce drugie jajko złożyć :))), ale i tak jest dobrze jedno jajeczko jest w inkubatorze i ma sie dobrze.


Słuchajcie czy można jakoś poprawić te termostaty akwarystyczne, żeby nie dawały takich dużych wachań temperatury, bo mam 3 st. wachania, a chciałbym góra jednostopniowe?

mantid
15-04-2013, 15:00
Ja mam grzalkę akwarystyczna z termostatem... działa dosyc dobrze.
Najpierw skalibrowałem ją w pustym inkubatorze tylko z pudeleczkami z vermiculitem. Wahania temperatury nie przekraczaja 1 stopnia.
Jako kontroli uzywam zwyklego termometru.

42d3e78f26a4b20d412==