PDA

Zobacz pełną wersję : chwile zalamania



egzotic
20-04-2013, 09:55
czesc chcialem sie z wami podzielic swoimi ostatnimi problemami otoz niewiem dlaczego ale od jakiegos czasu nabralem obrzydzenia do swierszczy najchetniej wszystkie rozdeptalbym butem :( ochydztwo dotego dzis obcinalem im skrzydla i pare ucieklo dotego mnie pogryzly a jak mnie jeden ugryzl to az mnie cofnelo i sie przestraszylem ostatnio przeraza mnie ze trzymam takie paskudztwo na chacie i jeszcze smiedzi od nich do tego :D porazka ale chcialem sie was spytac czy tez miewacie czasem takie dni czy ja sie poprostu do tego nie nadaje...

Kunoichi
20-04-2013, 10:54
myslama ze jestes dziewczyna :D niespodziewalam sie :D, ja jesce takih obrzydzen nienabralam :D i hyba nienabiore :P

MareQ
20-04-2013, 13:18
stary, używaj ','.' ! :P
mnie to tam nie rusza takie coś :P

egzotic
20-04-2013, 15:33
je... interpunkcje :) a obrzydzenie powoli mi przechodzi poprostu mialem zly dzien

szarobury
20-04-2013, 16:01
Stary po co obcinasz skrzydła świerszczom? Co Ty trzymasz za świerszcze, że Cię gryzą- jakaś bojowa odmiana? ;-)
Ja od dziesięciu lat karmie zwierzaki świerszczami i jeszcze nie zostałem pogryziony.

szarobury

Nazar
21-04-2013, 02:24
hehehe śródziemnomorscy zabójcy:)) NO to lepiej uwazaj jak gekowi je dajesz bo jeszcze go zezra:D

egzotic
21-04-2013, 03:20
no tak wlasnie srodziemnomorscy zabójcy ;) a obcinam skrzydla bo przebywac w pokoju nie idzie tak glosno graja, zwariowac idzie nie przesadzam w najmniejszym stopniu dziwne ze od 10 lat chodujesz swierszcze i zadajesz takie pytania

Nazar
21-04-2013, 04:11
On nie napisal ze hoduje swierszcze tylko ze nimi karmi:P

FRED17
21-04-2013, 04:32
więc tak co do twojej fobi swierszczowej to wiesz brecht na maksa:D A co do śródziemnomorskich to wspaniale grają hoduje je od około roku i powiem szczerze że chyba z 2 razy mnie "ugryzł" bo to tylko uszczypniecie przeciesz!!!Facet ja niewiem ale chyba terrarystyka nie dla ciebie

szarobury
21-04-2013, 06:15
Od 10 lat też hoduję świerszcze, ale akurat nie śródziemnomorskie- dla gekonów lamparcich są po prostu bez sensu. Dla lamparcich najlepsze są domowe.
Sródziemnomorskie to gatunek, który hoduje się najgorzej, nie dość, że "pachną", to są diablo agresywne wobec siebie, szkoda zachodu. Nadają się conajwyżej dla młodych waranów, którym jest wszystko jedon jak twardy jest ich przeciwnik.

A co do ugryzienia, to chyba nic Cię jeszcze nie ugryzło naprawdę... ;-)

szarobury

gekon13
21-04-2013, 06:59
FRED, dlaczego od razu takie ostre słowa, to że ktoś nie lubi świerszczy dotykać to nie znaczy ale inne gady lub płazy kocha to chyba nie znaczy że terrarystyka od razu nie jest dla niego. Ja jak byłem mały to łapałem świerszcze i dżdżownice i musze powiedzieć że jak sie dowiedziałem że świerszcze dryzą to troche nabrałem obaw:))

FRED17
21-04-2013, 13:19
hmm wiesz bo jak sie boi i obzydzają go świerszcze no to jak sobie wyobrażasz że będzie karmił gekony??Może żeczywiście troche zaostro powiedziałem ale jak sie chłopak nieprzekona do tego to zostają mu tylko roślinożerne zwierzaki!!

egzotic
22-04-2013, 12:07
hehehe niezle sie usmialem, teraz myslicie ze jestem baba albo gejsza jakas, ale poprostu mialem zly dzien a te swierszcze nie wygladaja zbyt sympatycznie zwlaszcza jak pelzaja po pokoju, przynajmniej dla mnie.owady zawsze budzily u mnie lekkie fobie zwlaszcza te latające jak szerszenie teraz dzieki hodowli swierszczy moj strach zmniejszył się w znacznym stopniu wsumie lubie wszystkie zwierzaki nawet swierszcze ale strachu podswiadomego a raczej niesmaku raczej na zawsze sie niepozbede, najgorszy jest widok jak sie zrzeraja nawzajem ;) , a jesli chodzi o pogryzienie to niejest ono wogule bolesne i zdarzyło mi sie juz kilka razy ale nigdy jak trzymalem swierszcza w zamknietej dloni, zawsze znienacka jak wyciągalem do niego dlon spod wwytloczki na jajka
nastepnie w odpowiedzi na czyjes pytanie hoduje swierszcze
ich grania zwlaszcza jak jest ich duzo i w nocy gdy ma sie je kolo glowy jest to naprawde nie do zniesienia wiec no coment jak ktos mowi ze mu graja i jest szczesliwy.. respect
tak czy innaczej na wakacje pozbywam sie calej gromadki bo wyjezdzam :) a czy nadaje sie na terraryste hehe byc nim kazdy moze wiec to zaden zaszczyt :] wystarczy bedac odpowiedzialnym swoich zachcianek lubic i podziwiac zwierzaki to wszystko na ten temat
pozdrowienia

Kmieciu
24-04-2013, 16:20
lol? LOL!
o stary...nie kupuj gekona, zdechłby z głodu. Sorka ale jak świerszcz ugryzie to tak jakby cię ktoś uszczypnął więc nie rozumiem paniki. Sorka ale taka prawda

egzotic
25-04-2013, 01:47
LOL sorka gekona mialem prawie rok jakbys zobaczyl w moj profil tobys wiedzial ze nawet je rozmnozylem kmieciu

42d3e78f26a4b20d412==