PDA

Zobacz pełną wersję : "coco produkt" i kamyczki



Chester86
21-04-2013, 01:41
co mylicie o takim podlozy z substratu kokosowego i malych kamyczkow moze byc? a moga byc same kamienie? bo dziwni mnie jak utrzymac jakoms wilgoc pry kablu grzewczym i lampce-na kamieniach

kober
21-04-2013, 02:13
he a jaki zwierz tam ma być? to zależy ale jak kamyczki to wypłucz super dokładnie i sprawdz czy nie są ostre!!

MareQ
21-04-2013, 15:00
kober, logiczne że chodzi o gekona lamparciego :)
Chester, najlepiej umieść jakąś miseczke z wodą w pobliżu źródła ciepła. Woda będzie parowała i w ten sposób będziesz miał 'wpływ' na wilgotnośc w terrarium.
W zależności od wielkości terra, mocy żarówki i takich tam, ustaw w 'odpowiednim' miejscu tą miseczke :)

Chciałbym Cie jeszcze przestrzec przed kablami grzewczymi... Jak Cie interesuje dlaczego to zapraszam do przekopania forum, kilkakrotnie wałkowaliśmy ten topic :)

FRED17
22-04-2013, 01:38
hmm no super polecajcie kamyczki to gekony naprawde u nas będą zdrowe!!!!jak już chcesz zastosować kamienie to takie spore ,ale niepolecam po pierwsze jak będziesz spryskiwał terrarium (nawet żadko) od kamieni czuć nieladny intensywny "zapach".A po drugie dla gekona to nie komfort uwierz mi!Na początku (dawno to było) miałem też kamienie gekonowi zadobże sie po nich niechodziło , ale wiesz większoc uważa że to tlko gadanie , ale idzie to zaówazyć jak zmieni sie kamienie na naprzyklad na kostke kokosową!!!!No i terrarium lepiej sie prezetuje.

Nazar
22-04-2013, 02:16
Ja mam kamienie z rzeki w terrarium. Male wieksze i pieknie wygladaja. Oczywiscie takie duze zeby nie mogl polknac

Sm0k3D
22-04-2013, 05:29
dajesz substratu, a w kąciku kamyczki ale takie wieksze niz pyszczek geka

42d3e78f26a4b20d412==