PDA

Zobacz pełną wersję : kolorki



saya
14-05-2013, 03:25
moj geknik, wczesniej byl zolto fioletowo .. jakis tam :)
ale byl jasniejszy, teraz zciemnial, calutki, jak byl bialy
na brzuszku to teraz jest ciemno szary. nie bedzie wylikni ani
nic takiego ...
jakies pomysly ?
MareQ moja skarbnico wiedzy gadziej ? :P

GREJFRUT
14-05-2013, 03:27
Jaki wiek?

Kmieciu
14-05-2013, 03:32
gek dojżewa...zazwyczaj z wiekiem traci jaskrawość kolorów. to jest naturalne i nie ma sieczym martwić

MareQ
14-05-2013, 14:24
:)
chłopaki już Ci odpowiedzieli. Oczywiście zrobiłbym to wcześniej, ale niestety miałem dzisiaj dwa egzaminy wstępne na uczelnie (cały dzień spędziłem nad kartkami z pytaniami) więc nie miałem czasu Ci odpisać ;)
Twój gekuś poprostu rośnie. Z tego co wiem to kupiłaś młodziutkiego osobnika. Młode zawsze są (a przynajmniej powinny być) żółciutkie w czarne paski na 'grzbiecie'. Z czasem te paski (hmm.. jakby to ująć :P) rozbijają sie?, z nich sie tworza potem centki na ciele gekona. Żółty przestaje być intensywnym żółtym, zaczyna właśnie ciemnieć, jakby sie brudził :P
Powinnaś się cieszyć, Twój gekon rozwija sie prawidłowo :)

GREJFRUT
14-05-2013, 14:56
Wiesz MareQ niektóre geki nawet dorosłe też mają bardzo jasne kolorki!Chodzi mi o te :egzemplaże" które mają mniej bodajże malaniny.

ziomalka_puma
15-05-2013, 07:16
A moj gekon jak go dostalam byl bardzo mlodziutki i byl ciemny tzn. mial ceimno brozowe paski i byl taki jakby szary ...

GREJFRUT
15-05-2013, 14:45
nie każdy młody ososbnik jest jasny!!Ja też mam samiczke od małego i byla ciemna a samiec jasny jest do teraz a ma prawie 2 lata

42d3e78f26a4b20d412==