PDA

Zobacz pełną wersję : Gek nic nie je!!



rdw
29-06-2013, 02:33
Mam problem.Kupiłem gekona ok.10cm.Włożyłem go do terra,na drugi dzień nałapałem koników polnych.Zjadł 3.Tylko co wrzuciłem do terra odrazu zjadł ze smakiem.Następny dzień tak samo.Teraz wrzuciłem mu trzy konik,a gek stoi na kamieniu,konik na roślińce,gekon stoi na wprost konika i nic.Nie wiem co mam robić musze spróbować dać z pensety choć już sam polował na konik.
Pozdrawiam Rdw!!
Czekam na wasze odpowiedzi!

yupik
29-06-2013, 02:56
Nic sie nie martw.
Moj Leopold czasem robi sobie dzien przerwy, lub zjada swierszcze w dopiero nocy (gdy nie chce zjesc, gdy mu je podaje, to po prostu zostawiam swierszcza w terrarium i na drugi dzien juz go nie ma :) )

Pozdrawiam,
Piotrek

vida
29-06-2013, 03:29
A czy ty nie masz takich momentów, że zjdłbyś "konia z kopytami" i takich, że wogóle nie chce ci się jeść?:) - spoko wszystko jest ok.

rdw
30-06-2013, 03:43
No nie wiem!W piątek wpuściłem mu trzy koniki polne,a dziś jest niedziela i są dwa bo jeden zdechł to już go zabrałem.Gek dalej nic nie je.Co moge mu jeszcze dać.Świerszcze już 3 tydzień mi przywożą.Mączniaki na zamówienie ale są zbyt tłuste.
Pozdrawiam Rdw.
Czekam na wasze odpowiedzi.

rdw
30-06-2013, 07:51
Gek robi postępy dziś zatakował świerszcza,myślałem że go połknie ale go wypluł nie wiem o co chodzi.

Pozdrawiam Rdw.
Czekam na wasze odpowiedzi.

Bazyl
02-07-2013, 13:20
może po prostu nie zna tego pokarmu i podchodzi do niego z rezerwą. ale czy na pewno on umie je łapać-bo koniki bardziej skaczą. ja zawsze jak wpuszczam koniki to im te skoczki odrywam- gek ma czas na polizanie i zastanowienie się czy chce zjeść konika-a ten mu nie ucieknie

TRiP
05-07-2013, 14:39
Proponuje przeczytać FAQ tam wszystko jest napisane.Poza tym mówisz że dopiero go kupiłeś może wczesniej był obficie karmiony i już naprawde nie ma ochoty.Gekon może robić sobie głodówki dłuższe.Dont worry be happy

42d3e78f26a4b20d412==