PDA

Zobacz pełną wersję : POMOCY Z GEKONEM



winiok
12-07-2013, 08:47
Czesc od dzis jestem posiadaczem 13cm gekona lamparciego ale juz mam zmartwienie gekon przyszedl w pudelku po herbacie ale tylnia czesc byla zgniecona od srodka byla wylozona wata I gekona ma tylnia czesc (pupcie ) Prechylona w Lewo tak jak by gosci byla w lewa strone aha i czy on jak biega to ma lapki do srodka i nieraz nimi szura nie wiem co otym mysle na moj zot oka to mi sie zdaje ze cos z nim nie tak ale zaraz jak przyszedl domnie zjadl Jedzonko :] napiszcie co otym myslicie ponizej fotka nie moja ale mniej wiencej narysowalem to http://www.fabryczna.webpark.pl/gekon1.jpg

koleś
12-07-2013, 09:10
nie za bardzo kapuje ;)

winiok
12-07-2013, 09:19
na rysunku widac ze tynia czesc ciala tzn tam gdzie ma nogi to ta kosc od nich jest w lewo przesunienta opiszcie co otym sondzicie to nie jest foto real przerubka :P

Bazyl
12-07-2013, 10:12
słuchej, to lepiej przyslij nam prawdziwe zdjęcie, bo tak to jakoś ciezko sie domyslić. ale z opisu wynika ze chyba ma zwichnięty staw biodrowy-na moje oko.
staraj sie nim nie ruszac, nie dotykac tego miejsca i pojechac szybko z gekiem do weterynarza

MuDvAyne
12-07-2013, 15:50
dlatego pewniejsze jest kupywanie gekonow z odbiorem osobistym a nie poczta...potem zdarzaja sie takie wypadki ;/

winiok
13-07-2013, 02:34
wszystko by bylo dobrze gdyby otpowiedni go zapakowali :/ a ztym stawem to co zrobic bo wlasnie sie dowiedzialem ze umnie nie ma weta od gadów :(

Bartek_12
13-07-2013, 06:41
W pudełku po cherbacie to trzyma się chomika a nie taką jaszczurkę!!! Niech to będzie dla ciebie nauczka. Teraz 12 lat będziesz smutny, bo pewnie ten gek albo będzie inwalidą albo będzie miał kłopoty w tym miejscu. Zkontaktuj się z weterynarzem

MuDvAyne
13-07-2013, 06:46
w pudelku po herbacie nie trzyma sie nawet chomika ;]......

dominik1
13-07-2013, 12:49
możliwe ze już wcześniej geg miał problemy w tym miejscu kto wie moze to już tylko żle zrośnięta kość lub cos w tym rodzaju jęsli nie reaguje gwałtownie po leciutkim dotknięciu w tym miejscu to znaczy ze nic mu nie jest muj ma coś w tym stylu od urodzenia coś jak skaza ale w niczym mu to nie przeszkadza więcnie przejmuj się i zawsze proś o dobre zapakowanie zwierzęcia bo ja nie kojaze jak mozna wysłać paczke o wytrzu\ymałości kartonu po herbacie poprostu debilizm jak na mój gust.Trzeba nie mysleć zeby zrobić taką poaczkę!!wstydzę się za pakującego kim kolwiek jest!!

Kmieciu
13-07-2013, 14:06
bartek... ale to nie on go tam wsadził tylko jakiś koleś co mu wysłał geka... nie rozumiem w takim razie czemu go pouczasz...

42d3e78f26a4b20d412==