PDA

Zobacz pełną wersję : no więc tak...



PaPel
27-08-2013, 13:09
cześc mam zamiar kupić lamparta ale narazie przyządzam terra i mam kilka pytan .....
jakie podłoże najlepsze ??
czy tak zwane chipsy kokosowe wydzielają jakis zapach?
jakie rośliny będą sie nadawały do terra z tym gekiem ??
czy coś (żywego) nie licząć pokarmu bedzie mogło byc w tym terra ??

Grażynka
27-08-2013, 13:30
>czy tak zwane chipsy kokosowe wydzielają jakis zapach?
nie nie wydzielaja zadnego zapachu, dobra tez jest włókno kokosowe

>jakie rośliny będą sie nadawały do terra z tym gekiem ??
nalepsze beda sztuczne rośliny

>czy coś (żywego) nie licząć pokarmu bedzie mogło byc w tym terra ??
nie bardzo rozumiem pytanie o co żywego ci chodzi ;]

Kmieciu
27-08-2013, 15:39
>czy coś (żywego) nie licząć pokarmu bedzie mogło byc w tym terra ??
nie jestem pewien czy dokładnie to masz na myśli... w terra z lampartami mogą żyć szyszkowce i gekony gruboogonowe

GREJFRUT
27-08-2013, 23:38
W terrarium z lampartami niemoże żyć nic oprucz pokarmu nierób cyrku z terrarium!Kup sobie parge gekonów lamparcich i już chcesz inny gatunek zrób inne terra!To wcale ciekawie niewyglada jak szyszkowic z lampartem śpią razem!
Co do podłoża napewno chips kokosowy!Torf odpada po wyschnięciu jest strasznie lekki i się pyti nie polecam!

Kmieciu
28-08-2013, 03:58
jeśli patrzeć od strony wizualnej to nie mogą żyć razem. jeśli jednak spojżeć od strony praktycznej to jest taka możliwość... sam przez pewien czas miałem szyszkowca u sowjego geka i nie zwracały na siebie żadnej uwagi więc nie rozumiem czemu nie mógłby tak zrobić

PaPel
28-08-2013, 08:44
oke dzięki :)

KoReXoN
28-08-2013, 09:45
On się pytał czy może, odpowiedz brzmi TAK możesz. Więc nie wiem po co wściubiacie swoje subiektywne oceny wizualnej strony takiego przedsięwzięcia.
Wiesz to odpowiadsz, nie wiesz to nie odpowiadsz. I do widzenia.

GREJFRUT
02-09-2013, 09:06
Korexon aby zaoszczędzić stresu zwierzakowi powinno się unikać takiego łączenia!A to czy wiem lub nie to nie tobie oceniać i raczej zastanawiał bym sie nad twoją wiedzą o eublepharis macularius

42d3e78f26a4b20d412==