PDA

Zobacz pełną wersję : Wkurzajaca sprawa



Reptail
06-10-2013, 12:38
Wiec chcialem napisac ze te forum ostatnio ma posty pod tytulem smierdzaca kupa.
Wiec od kiedy ujawil sie post z ta choroba z USA to nagle wszycy dostaliscie jakiegos napadu o kupa mojego gekona smierdzi niechce wzbudzac kontrowersi ani nikogo obrazic ale zanim sie pojawil ten post bylo spokojenie(wiem ze ten post byl dla dobra gekow i hodowcow ) ale teraz co drugi temat jest smierdzaca kupa. Chcialem to wyjasnic jak ktos niewie kupa jest kupa wiec kupa zawsze smierdzi dla pewnosci tulumacze tam do tej informacji bylo napisane ze to jest typowy fetor wiec jezeli to jest fetor no to reagujcie i zrubcie cos z tym ale jezeli kupa smierdzi bo kupa jest kupa i zawsze smierdzi to poco robic takie zamieszanie poprostu wydaje mi sie ze niekturzy po przecztaniu tego posta z choroba z USA podeszli i powachali kupe by sprawdzic czy gek jest chory i wiekszos ludzi chyba odkryla ze kupa smierdzi co za odkrycie (bez obrazy) Sa napisane posty typu kupa smierdzi a gekon je bez problemu to wyjasnie gek jest zdrowy albo post typu gek zrobil smierdzaca a raz nie. Wszstkie te odczucia pisze tylko poto bo jakos dziwnie wszstkich gekony czely chorowac na chorobe z USA. Wiec moja rada jezeli to niejest fetor to nierubcie paniki tam bylo wraznie napisane ze objawa tej horoby to smierdzaca kupa wrecz fetorowa kupa bo wkurzaja mnie juz te posty bo dziwnie jakos wszystkie geki zaczely chorowac.


PISZAC TEGO POSTA NIECHCE NIKOGO URAZIC TYLKO NAPISAC JAK TO SPOSTRZEGAM, ALE NIECHCE ZEBY BYLO TEZ TAK ZE LUDZIE PRZESTANA SIE MARTWIC O KUPY I OLEJA TO A POTEM GEK ZDECHNIE, PO PROSTU JEZELI UWAZACIE ZE SMIERDZI I TO NAPRAWDE TO NAPISZCIE TO.


No i chcialem sie spytac czy niemam w racji w jakis sposub bo patrzcie ile gekow teraz jest chorych

Mall
06-10-2013, 14:31
Wiesz Reptail... Coś w tym jest :)


Pozdrawiam!!!

Double
06-10-2013, 15:14
kupa zawsze pozostanie kupą. bardzo kupiastą kupą. kupą w swej istocie. kupowatej istocie, rzecz jasna-kupiasta.

Raffee
06-10-2013, 16:27
W polowie tej wiadomosci sie zakrecilem i musialem zaczac od nowa. Ale po ponownym przeczytaniu musze sie zgodzic z tym ze ludzie przesadzaja i kupa bedzie zawsze smierdziec. A czy smierdzi bardziej czy mniej i czy warto pisac o tym na forum to musza zdecydowac wachajacy:)

Reptail
06-10-2013, 18:25
No właśnie oto chodzi w tym poscie Raffee :-) napisałeś to w skrucie :-)

afrox
07-10-2013, 03:29
!!!!!!!zero interpunkcji!!!!!!!
Pamiętasz może z podstawówki o czymś takim jak kropki, przecinki itd...???

mistersuperstar
07-10-2013, 03:34
co ty gadasz afrox. przecież są 4 kropki :)

Reptail
07-10-2013, 08:19
Wiesz afrox mam dyslekcje :-) niezwalam winny na to ale no niestety mam ale to mnie nieusprawiedliwia :-) OSOBISCIE MAM WYJEBANE NA INTERPUNKCJIE JESTEM DEBILEM I TAKI POZOSTANE.

42d3e78f26a4b20d412==