PDA

Zobacz pełną wersję : musujace wapno?



Silent
23-10-2013, 13:51
Witam, jestem tu nowy i gekona bede mial dopiero w niedziele. Czytalem tu duzo o wapnie, wiec mam takie pytanie:
czy gekonowi mozna dac takiego ,,wapiennego dropsa,, takie cos co sie wrzuca do wody, to musuje i sie rozpuszcza, to ma tez jakies inne witaminy chyba. ale nie rozpuszczac w wodzie tylko podac takiego calego
Probowaliscie cos takiego?

Raffee
23-10-2013, 14:28
Jaja se robisz??? Wez sobie sam zjedz takiego dropsa i pomysl co moze stac sie gekowi. Jezeli by to wogole zjadl to moze wywolac wzdecia lub inne problemy zoladkowe. Po drugie witaminy ktore zawiera ten drops sa przysfajalne przez ludzi a nie przez gady. Idz do sklepu i kup specialne witaminy dla gadow np.Sera lub JBL. Acha jezeli bedziesz jeszcze chcial podawac cos swojemu zwierzakowi co odbiega od normalnego karmienia napisz lepiej na forum a napewno ktos ci doradzi czy mozna.

Pituophis
23-10-2013, 16:00
Co to za pomysł w ogóle??!! Nie karmić ŻADNYMI bąbelkującymi cudactwami! Dobrym źródłem wapnia jest np. sepia.

darkyoda
24-10-2013, 10:42
Mysle ze powinienes dodawac wapna do wody lub kupic takie specjalne witaminy Nekton MSA do posypywania swierszczy na stronie www.gekon.lublin.pl polecam je :>..

mantid
05-11-2013, 05:16
Ja używam witamin sera i tez jest ok...

42d3e78f26a4b20d412==