PDA

Zobacz pełną wersję : White&Yellow



John_Y
28-12-2013, 04:14
Ktos widzial te geki w biofilu? Co o nich sadzicie? Ciekawe jak wygladaja dorosle osobniki...

miszi
28-12-2013, 04:31
Ja widziałem takie tylko że w Madisonie w Gdańsku.
POZDRO

mantid
28-12-2013, 04:59
Te na zdjeciach wyglądają na zabiedzone i chore, niektóre osobniki ze zdjęć chyba miały krzywicę.... Ufam renomie Sułka ale mimo wszystko, mialbym poważne obawy czy takie kupować, zwłaszcza ze te pieniądze... Sama odmiana ładna - wygląda na krzyżowkę albino hypo-tangerine.

sly
28-12-2013, 08:45
zdjęcia które robiliśmy z sułkiem były wykonane tuż po ich przywiezieniu i dlatego nie wyglądają może rewelacyjnie.
teraz wyglądaj ą o wiele lepiej niestety nie mają krzywicy i nie są chore jak niektórzy sądzą, sam mam stado tych gekonów rosną w oczach niektóre jedzą oseski.

mantid
28-12-2013, 08:58
To w takim razie na litość boską nie zamieszczajcie takich zdjęć!!!! To ma być reklama a nie przestroga!!! Nie po to pracowaliście cięzko tyle lat na swoją renomę, żeby błaźnić się czymś takim. Na tych zdjeciach na pierwszy rzut oka widac, że z gekonami coś jest nie tak! Nie wiem od kogo je wzieliscie, ale nie powiem z czego nalezaloby mu wyrwac nogi za to ze doprowadzil zwierzeta do tego stanu! Bardzo dobrze że trafiły do Was. Jesli je odkarmiliście i wygladają teraz lepiej to chyba nie będzie wielkim problemem wstawienie aktualnych zdjęć.

Pozdrawiam

darkyoda
11-01-2014, 03:43
Chcialem zabrac glos w tej sprawie.. Otoz zakupilem wczoraj samiczke tego gekona bo mialem zamar go kupic wczesniej. I jest w bardzo dobrym stanie, ogonek gruby itd. Odrazu wzucilem jej swierszcza i momentalnie zjadla. Takze polecam:)

42d3e78f26a4b20d412==