PDA

Zobacz pełną wersję : KABEL DO OSB??



Silent
03-02-2014, 11:21
Bede robil nowe terrarium poniewaz przewiduje pojawienie sie w mojej hodowli nowego gekona. Terrarium bedzie z OSB i teraz pytanie, czy moge je ogrzewac kablem? Chcialem go przymocowac do dna i dokladnie zakopac.
2 pytanie czy terra 140dl / 45szer / 50wys. bedzie wystarczajace dla 3 gekonow?
Kolejna sprawa wyglada tak ze chcialem zrobic to terra..... jakby 2 pietrowe. tzn. jedna podloge stanowilo by dno a nastepna polka na 1/3 pow podstawy terra. Moje geki chetnie siedza na polkach wiec mysle ze im sie spodoba :) Robil juz ktos cos takiego? (foty mile widziane)

Silent
03-02-2014, 11:23
widze ze topic zalozyl sie dwa razy, sorry za to ale mi wyskoczyl blad i myslalem ze nie zadziala. Prosze o skasowanie jednego topica :)

Pawllo
03-02-2014, 11:39
terrarium będzie dobre dla 3 geków, a co do reszty się niewypowiadam ponieważ sam jestem w trakcie budowy terra :)

Grabarz
03-02-2014, 13:24
Ja mam tak zrobione terra, mam nawet dwie takie półki na około 1/3 terra i geki bardzo chętnie tam siedzą (z tym że mam troche wyższe terra bo 90 cm ale u siebie jedną możesz spokojnie zrobić), co do kabla to możesz, tylko część grzejąca nie może się stykać bezpośrednia z osb, nasyp na spód troche podłoża na to połóż przewód i to zasyp znowu podłożem, 3 geki w takim terra możesz spokojnie trzymać. Fotki swojego terra jak chcesz to mogę ci wysłać tylko na komóre chyba że za jakiś czas to będe miał z cyfrówki.

Saurus
03-02-2014, 13:41
Najlepiej uloz na osb korek na tym kabel, plytki i podloze. A w ogole to na twoim miejscu zamiast podloza i plytek ulozylbym kamienie piaskowca i wysypla szczeliny pisakiem- swietnie to wyglada, a tak ulozonego piasku gekon nie polknie.

Silent
04-02-2014, 12:37
Grabarz - chetnie bym te foty obejzal. Jak mozesz to wrzuc mi na miala, bede wdzieczny.

42d3e78f26a4b20d412==