PDA

Zobacz pełną wersję : Karmienie ręką ?



Matmike
11-02-2014, 11:28
Witam
Jako ,że boje sie aby swierszcze jakos z terra nie uciekaly to karmie geka z reki lub pensety inie wiem czy to dobrze....czy on bedzie w zlej kondycji jak go bede tylko z pensety i reki karmil....no wiecie nie bedzie mial za zym biegac :) Czy da sie go tylko do tego przyzwyczaic czy np jak bede go tylko z reki to potem juz nie bedzie umial normalnie...chyba zawsze se poradzi co ?

Thx

Nara

Raffee
11-02-2014, 11:45
Sory ale jak swierszcze maja uciec z terra??? Wsadzasz geka i zamykasz terra a reszte zostaw zwierzakowi zeby mogl normalnie polowac a nie kaleke robic.

Jacku87
11-02-2014, 12:12
Jakie ty masz to terra że świerszcze mają uciec??
Ja moje gekoniki tylko raz na jakiś czas karmię z ręki tak dla zabawy ale dużo fajniej poobserwować jak polują

Kmieciu
11-02-2014, 14:10
taa uciekną ci a potem zeżrą meble, ubrania a na końcu ciebie...
nie ma się czego obawiać... wrzucasz mu z 5 świerszczy i niech sobie łażą. gekon będzie głodny to zje a w ten sposób robisz z niego niewiadomo co.
btw co to zat terrarium że boisz się że ci świerszcze pouciekają?

The_Answer
11-02-2014, 22:39
ja kramie najczesciej z reki i juz sie zrobily takie lenie, ale jak ze 3-4 dni przeglodze to biegaja i poluja :)

Ps.

Wczoraj znalazlem w domu swierszcza, niby nic dziwnego bo znajduje co chwile jakis uciekinierow, ale to gatunek ktorego nie mialem ponad pol roku :) i w dodatku byl to mlody bo mial jakis centymert moze :) chyba na hacie mi sie rozmnozyly :)

42d3e78f26a4b20d412==