PDA

Zobacz pełną wersję : Leń



Matmike
02-03-2014, 02:57
Hey
Moj gekon to len...tzn nie wiem czy napewno ,ale jak dam mu zarcie to jak swiersz przebiegnie obok jego kryjowki to wychyla sie i jak swierszcz ucieka to nie idze za nim tylko sie chowa...czy moge w takim razie zrobic mu 2 dniowom glodowke aby byl aktywniejszy jak mu swiersze podam ?? Z gory bardzo dziekuje i pozadrwiam

Walter Sullivan
02-03-2014, 03:09
Mój gekon tez ma czasami takie przejawy lenistwa ale zawsze mu to przechodzi .Twojemu tez na pewno przejdzie.A o jakim gekonie mowa???

leopard
02-03-2014, 03:39
heh moj lamparcik tak samo, daje mu swierszcza, on zaciekawiony podchodzi i probuje go zlapac i jak mu sie kilka razy nie uda to wogole juz niechce jesc i idzie do domku i przez to gloduje juz kilka dni :(

Walter Sullivan
02-03-2014, 03:51
Ja czasmi wrzucam swiersczqa do jego norki wtedy gekon spokojnie go zjada.

Matmike
02-03-2014, 04:42
Dzieki :) Ale ja mysle ,że zrobie mu dwa dni glodowki bo nie chce aby byl "kaleka".Owszem czasem poluje ,ale mysle ,że taka glodowka mu dobrze zrobi - wyprozni sie i bedzie glodny /bedzie polowal ;) Pozdrawiam

dkk15
02-03-2014, 08:26
zrob mu tygodniowa glodowke i napewno niezdechnie tylko wyjdzie na dobre bo zostanie wyczyszczony uklad pokarmy czy jak to sie tam zwie.

dawid_długoszewski
03-03-2014, 13:22
Nie przejmujcie sie że wasz gek nie je pare dni!!!!!!!!!!!!!!Moja samica nie jadła tak ponad 3 tygodnie i nadal coś jej sie nie chce polować jednak dzisiaj zjadła 2 świerszcze ale pęsetą :) Jeżeli wasze gekony są zdrowe i mają gruby ogon to mogą nie jeść 2 miesiące i wcale im to na zrowiu źle nie wyjdzie.Trzeba wtedy pamiętać o wodzie.

dkk15
04-03-2014, 13:32
ej dawid z tego co ja widze to geka kupiles miesiac temu to chyba normalne ze niejadl bo bylo to spowodowane stresem. Moze sie myle moze masz dluzsze doswiadczenie z gekami a jezeli tak jest to uaktualnij profil.

dawid_długoszewski
04-03-2014, 13:46
do dkk15:

Gekona mam około ponad miesiąc.Jednak po jego kupnie samica nie chciała jeść przez tylko 3 dni a potem przez kolejne dni jadła.Po tygodniu pobytu w terrarium sama wchodziła mi już na ręke.Potem zaczeła marudzić z jedzieniem i przez 3 tygodnie marudziła :) Mam nadzieje że w najbliższym czasie zacznie sama jeść bez mojej pomocy :)

Stein
13-03-2014, 14:05
gekon to gad a nie ssak także lepiej go niedokarmiać niż przekarmiać proste nie chce jeść no to niech nie je zgłodnieje to zje , a co do leniwości geków to zgniataj pencetą " szyjke " świerszczowi i rzucaj przed kryjowke a zje

42d3e78f26a4b20d412==