PDA

Zobacz pełną wersję : Mój gek nie chce zrobić kupki :(



rdw
28-03-2014, 06:26
Od paru dni mój gek nie chce robić kupki i nie chce jeść.Świerszcze chodza kolo niego on nawet na nie nie popatrzy :( Co to moze być ??

Walter Sullivan
28-03-2014, 06:42
Mozze poprostu zrobił sobie małą diete.Mój często robi soie przerwy w jedzeniu.Jak długo juz nie je????

proroq
28-03-2014, 08:10
moim zdaniem to nie dieta, tylko zaparcie, ktore moze byc niebezpieczne, spradz czy jego brzuch nie jest w dotyku taki napecznialy, tylko delikatnie dotykaj... jak duzy jest gek i jakie podloze stosujesz? mogl polknac cos z otoczenia razem z pokarmem? to wszystko jest istotne, jesli brzuch jest napecznialy wybralbym sie jak najszybciej do weterynarza, mozesz ewentualnie sprobowac cieplych kapieli. nie bede opisywal jaki zabieg najczesniej pomaga, bo jest to trudne i moze go przeprowadzic jedynie osoba z duzym doswiadczeniem!

Jarek Zajączkowski
28-03-2014, 08:26
Jeśli jest "gruby" powinno się zrobić zdjęcie RTG

kola
29-03-2014, 05:57
nie straszcie chlopaka to dopiero pare dni a wy odrazu zakladacie najgorsze, ja mialem to samo a po paru dniach a nawet po tygodniu dopiero sie zalatwila, co nie znaczy zebys tego oczywiscie bagatelizowal ale obserwoj gekonika jesli sie nic nie zmieni to wtedy mozesz isc do weterynarza. zreszta jak nie je swierszczy to nie ma zabardzo co wyprozniac.a sprawdz jeszcze cale terrarium czy gdzies nie zrobila i po prostu nie zauwazyles.

42d3e78f26a4b20d412==