PDA

Zobacz pełną wersję : Dziwna sprawa



placzacy
02-04-2014, 14:07
Mam parke gekonów lamparcich samica troszke mniejsza od samca i kurde jakos dziwnie to wyglada maja gody i samica wchodzi na samca i go tak gryzie po szyi raz po ogonie widziałem siedzi mu na plecach ogony maja zwinięte i chyba kopuluja raz tak mocno samica gryzła samca ze ją sciagłem z samca i tak w poblizu kloaki miała takie fioletowe chyba chodzi o to ze uzywała swojego narzadu kopulacyjnego a samiec za bardzo az tak fioletowego nie miał co jest grane mam dwa samce czy to normalka czy cio pomóżcie pliska fotka jest jak kopuluja

MareQ
02-04-2014, 14:12
po mojemu to samiec z regóły 'włazi' na samice... Może to, co do tej pory miałeś za samice jest samcem a to co miało być samcem jest samicą? ;) Tak przynajmniej mi to wygląda...

kola
03-04-2014, 04:48
nie wiem czlowieku co ty palisz:D po pierwsze to samiec podgryza zawsze samice i nie ma czegos tam fioletowego tak jak ty mowisz tylko ma czerwoniutkiego czlonka a samica ma owszem fioletowy narzad rozrodczy no i oczywyscie samiec wchodzi na samice tak jak napisal kolega i nie przerywaj im gry wstepnej:Dtak nie mozna:]

42d3e78f26a4b20d412==