PDA

Zobacz pełną wersję : vibovit bobas



kagetsu
03-04-2014, 08:27
heja. kupilem takie cos 15 saszetek vibovita bobas;P mozna takie cos podawac wszystkim gekonom?:) jak tak to co ile? raz na tydzien troche na swierszcza i starczy?

mboinski
03-04-2014, 10:18
A nie lepiej było by kupić witaminy dla gadów ?? Z tego co słyszałem to Vibovit ma dużo witaminy C. Ja się dobrze na tym nie znam ale wyrażam swoją opinię. Może niech jeszcze lepiej ktoś się wypowie

sigsauer
03-04-2014, 13:34
Panie mboinski........
Od dłuzszego czasu obserwuje te i inne wątki, w których bierzesz udział........ i dziś nie wytrzymałem.
Z tego co pamietam, to niedawno posłałeś jednego geka "na tamten świat", kupiłeś albo zamierzasz kupić kolejnego, a na pytania odnośnie geków odpowiadasz :"Ja sie dobrze nie znam"!!!!!!!!!!!!! Chyba czas sie trochę zastanowić. Odnoszę wrażenie, że zrobiłeś sobie w domu małe laboratorium swoich możliwości. Dorywasz sie do zwierzaków........ i jak padnie to jest " oooooo nie wyszło mi". Martwego zwierzaka do piachu.... i lecisz po następnego..... Może trzeba zacząc uprawiać kaktusy....... przynajmniej nie trzeba ich często podlewać, więc napewno o tym nie zapomnisz!!!!! DRAMAT....... co gorsza dla zwierzaków.....

kagetsu
03-04-2014, 16:00
wiec jak z tymi witaminami? :/

Raffee
03-04-2014, 16:16
Sisqsauer POPIERAM. Ostatnio zaczelo doradzac coraz wiecej osob ktore maja zwierzaka od kilku miesiecy i mysla ze wszystko wiedza, a mozna by ich tu jeszcze kilku wymienic.
Co do vibovitu to mozna podawac (moze tez byc sepia)ale tylko jako dodatkowe witaminy i musisz pamietac ze nie zastapia odpowiednich wit. dla gadow.

dkk15
03-04-2014, 21:31
vibowit moze byc podawany jak powiedzial raffee. a co do osob ktore maja geka krotko to sie zgodze ze niepowinny sie wypowiadac jezeli do konca niewiedza.

kagetsu
04-04-2014, 01:42
uuu to szkoda ,ze nie zastapia witamin dla gadow :/ myslalem ,ze skoro maja duzo d3 i innych takich to starczy im to + sproszkowane wapienko jakies dla ptakow czy cos (dopiero dostane mojego pierwszego gekona wiec sie nie znam :P )

Raffee
04-04-2014, 07:16
Vibovit moze byc tylko dodatkiem do takich witamin jak SERA, JBL, EKO TERRA, ktore zawieraja odpowiednio dobrane ilosci poszczegolnych witamin ktore sa dobrze przyswajane przez gady.

mistersuperstar
05-04-2014, 06:25
"uuu to szkoda ,ze nie zastapia witamin dla gadow :/ myslalem ,ze skoro maja duzo d3 ..."

z tego co wiem to gekony lamparcie nie przeswajają wit. D3 przez układ pokarmowy

42d3e78f26a4b20d412==