PDA

Zobacz pełną wersję : Moj gekon to warjat !



Matmike
12-04-2014, 13:38
Hey
Moj gekon to chyba sfir ! Mialem go na rekach i gadalem na gg i polozylem go na biorku to geck zaczol bo nim biegac i prawie zeskoczyl z biorka (1m) tylko go zlapalem w polowie ! Myslaelm ,ze on wiem co ma robic aby nic mu sie nie stalo...sam do mnie przyszed gdy otworzylem terra a zawsze musze go miec na okuw wiec dlaetego go na biorko :) czy wasze tez nie orjetuja sie co to niebezpieczenstwo ?

BOOBO
12-04-2014, 13:43
Moj sie nie orientuje tez... Kiedy mi uciekl i zlapalem go na reke to bylo wszystko spox, az nagle poglaskalem go po grzbiecie( wiem ze tego sie nie robi, ale wzenisje nie wiedzialem) i on zeskoczyl mi z rak na kolana, zaczal biegac a ja nie moglem go zlapac... ;P

Nazar
13-04-2014, 02:12
A na przyszlosc prosze o wyslanie posta po uprzednim przynajmniej drobnym sprawdzeniu pisowni. ( z szacunku dla czytajacych) Tego sie czytac nie da.

Matmike
13-04-2014, 03:58
Nazar - masz racje - dobrze ,że napisales :P Sry ,zle pisalem to szybko i .... pozadrwiam

Bujal
11-05-2014, 16:27
powiem ci tak jak byś poświęcał więcej czasu na zwierzęta niż na kompa to wydaje mi sie że nic by ci nie uciekało i nie prubowało uciekać tylko by grzecznie siedziało i patrzyło ze zdziwieniem
ja np mam pare lampartów bioter je kilka razy dziennie na ręke i nie mam powodu sie obawiać że gokon mi zeskoczy z biurka czy z czegoś tam jeszcze tak sie przyzwyczaiły że jak biore go na na dłoń to on spokojnie maszeruje po ręce aż na barki lub na brzuch tam sie wygodnie układa i leży

42d3e78f26a4b20d412==