PDA

Zobacz pełną wersję : Czy są jakieś preparaty zwiększające apetyt?



dawid_długoszewski
26-04-2014, 13:27
Właśnie jak w temacie jeżeli są to podajcie mi ich nazwe.I czy promieniowanie UVA zwiększa apetyt?

z góry dzięki za odp

DOMINOS
26-04-2014, 14:10
A po co chcesz zwiększać apetyt ?? To fizjonomia gada decyduje o tym kiedy jest głodny a kiedy nie, prawa natury i instynkt samo zachowawczy zostaw w spokoju.

dawid_długoszewski
26-04-2014, 14:14
Pytam o to ponieważ denerwuje sie gdy mój gek nie chce jeść i że coś mu jest.Ostatnio nie jadł 3 tygodnie i przedwczoraj dałem mu 2 świerszcze i zjadł a dzisiaj nie chce nic jeść.

Azzurreeuss
26-04-2014, 14:30
a jaka masz temp?? tera?? w jakim wieku jest gek??

dkk15
26-04-2014, 21:46
Wedlug mnie z gekiem wszystko ok tylko z toba gozej ,rozumie ze jestes w terrarystyce od niedawna i chcesz sie dowiedziec ale te pytania sa troche glupie i byly na forum Preparaty to sa jedynie witamy. Gekowi sie nic niestanie jak niezje tydzien czy twa

MareQ
29-04-2014, 03:17
z gościem jest gorzej bo sie martwi o swojego podopiecznego? Błyskotliwy jesteś, naprawde.

Dawid, gekony czasami same urządzają sobie głodówki, niektóre pare dni, niektóre pare tygodni. Napisz jeszcze jaką masz temp w terra, czy go zimowałeś (jak tak to jak) i postaramy Ci się pomóc.

dawid_długoszewski
29-04-2014, 06:37
Temperature gekon ma odpowiednią przy żarówce na ziemi dochodzi do 32 stopni a w drugim rogu terra tak około 26.
W nocy temperatura spada do około 23.
Wilgotność blisko żarówki około 30 a w drugim rogu utrzymuje sie tak około 40-50.

KamilNowacki
06-05-2014, 00:27
Hm... :/ A po co Ci zwiększać jego apetyt? W ogole nie rozumiem tego... To jest niezalezne od Ciebie! Liczy sie fizjonomia gada... Nie kombinuj nic ! Pzdr

Pawllo
07-05-2014, 13:09
czasami po sytuacjach stresowych kiedy gad nie chce jeść to chyba się stosuje takie środki, żeby coś zjadł. Tak mi się poprostu wydaje :)

mateuszek
14-05-2014, 12:23
Ja nie wiem!!!! KOles sie pyta o zdrowie swego podopiecznego a wy jestescie do niego tak nastawieni. Wspólczuje waszy m zwierzakom!!!!!!!!! Bed sie upieral iz racje tu mam ja i mareq. Boi sie po prostu oto ze n ie je i czy to nie jest jakas choroba. A wy mu tak arogancko i z wyśmianiem odpowiadacie. Nie rozumiem takich ludzi i chyba nigdy nie zrozumie.....


POZDRO DAWID I MAREQ..................

mateuszek
14-05-2014, 12:24
Ja nie wiem!!!! KOles sie pyta o zdrowie swego podopiecznego a wy jestescie do niego tak nastawieni. Wspólczuje waszy m zwierzakom!!!!!!!!! Bed sie upieral iz racje tu mam ja i mareq. Boi sie po prostu oto ze n ie je i czy to nie jest jakas choroba. A wy mu tak arogancko i z wyśmianiem odpowiadacie. Nie rozumiem takich ludzi i chyba nigdy nie zrozumie.....


POZDRO DAWID I MAREQ..................

42d3e78f26a4b20d412==