PDA

Zobacz pełną wersję : czy takie podłoże nadaje się dla małego geka lamparta???



vagansptasznik
05-06-2014, 09:52
czy włókno kokosowe nadaje sie na podłoże dla malucha lamparta. nie chodzi mi o takie włokno kokosowe które się zalewa wodą i ono pęcznieje tylko takie jak spzredaja w biofilu w dziale biofil poleca i tam jest włókno kokosowe luzem na wagę ja kupiłem takie włókno tylko że ono jest mniejsze ma te nitki małe i cienkie i niektóre grybsze zauważyłem tam klka większych kawałków orzecha kokosowego i nie wiem czy takie mogę wykorzystać ??? ten gek ma 8 cm.


nie zbesztacie mnie bo jestem początkujący i nie chce zrobić zwierzakowi krzywdy więc wolę się wcześniej spytać niż dać.
proszę o szybką odpowiedz
i mam takie jeszcze małe pytanie jak mam urządzić faunabox dla malucha co do niego włożyć ??

Banza
05-06-2014, 10:17
włókno kokosowe możesz dać jak gek trochę podrośnie, narazie możesz wsadzić do faunaboxa ręczniki papierowe, jakąś kryjówke, kamień i miske z wodą- narazie powinno starczyć, ale myśl już nad zakupem wiekszego terra (czym szybciej tym lepiej)

vagansptasznik
05-06-2014, 10:50
a dlaczego nie mogę dać takiego włókna teraz ???

wh6fxe
05-06-2014, 12:45
Poniewaz male geki czesto jedza podloze a nawet jesli nie to moga przypadkowo podczas polowania polknac taki jeden kawalem badz kilka wlokien a tym zapcha sie w 100%.

42d3e78f26a4b20d412==