PDA

Zobacz pełną wersję : Pomocyyyyyyyyyyy!!!!!!!!!!!!!!!



placzacy
17-06-2014, 12:29
Mam parke gekonów lamparcich i samiczka jadła koniki z łąki i karaczana szarego ostatnio a dzisiaj patrze miała taki czerwony kał troche krwi było i kurde jestem zdenerwowany bo jutro wyjezdzam i nie wiem czy moge ja zostawic z samcem na 7 dni maja czasowy wyłacznik i włacznik wrzuce z 30 swierszczy troche karaczanów aha samica jakies 4 miesiace temu kopulowała z samcem i nic z tego nie wyszło nie wiem moze to po tym pomożcie prosze!!!!!!!!!!

mboinski
17-06-2014, 12:34
Jak piszesz że jadła koniki polne to możliwe że to od tego (był niedawno post o agamie brodatej której kupa była czerwona i jadła koniki - to ode tego chyba tak jest). Masz pewność że to była krew ??

placzacy
17-06-2014, 13:08
własnie nie wiem czy to krew troche za bardzo czerwone(bardzo ciemny kolor) ale to chyba od tych koników mam nadzieje

Banza
17-06-2014, 13:35
przedewszytskim nie panikuj tak :)
może gekonowi tak naprawde nic się nie stanie, zobacz po przyjeździe czy wszystko jest ok.

Pawllo
17-06-2014, 14:31
w niedziele nakarmiłem jedną samice (po prostu jedna wszystkie wyjadła :] ) pasikonikami i konikami polnymi i w poniedziałek miała czerwony kał, w poniedziałek dostała świerszcze i nie dzisiaj nie ma czerwonego kału :] Możliwe, że to po pasikonikach

42d3e78f26a4b20d412==