PDA

Zobacz pełną wersję : Problem z samicą



SHERON
18-06-2014, 04:16
Mam samice byla mocno chora otrzymałem ja w marcu była wychudzona i nic nie jadła przez 2 miesiące potem troszke sie polepszyło a teraz ona je tylko tyle żeby przezyc jest strasznie wychudzona. Czy sa jakies sposoby na podtuczenie gekona ?? Samiec żyje z nią w tym samym terra i nie ma z nim żadnych problemów.

tokaga
18-06-2014, 04:53
Na początek rozdzieliłbym je, samica może być zestresowana jego obecnością.

SHERON
18-06-2014, 06:18
ale samica jest starsza i większa a problemy już byly przed pojawieniem samca. Nie ma między nimi żadnych problemów siedza ze sobą cały czas w jednej grocie.

Matt_ns
18-06-2014, 23:45
Moze karm ja macznikami

dawid_długoszewski
19-06-2014, 09:44
Napisz na co była chora?Dawałeś jej przez ten czas jakieś witaminy i wapno?
Może ma zaawansowaną krzywice i nie ma sił złapać świerszcza.
Wiesz ja też kupiłem w marcu gekona i też miałem problemy z karmieniem bo nie chciała świerszczy i jadła fatalne ilości jednak nie schudła i przez ostatnie dni tak jagby narodziła się na nowo i je po 3 świerszcze dziennie.
Spróbuj tak:
Zabij świerszcza weś go na pęsete i pomachaj nim przed gekiem ja tak czasami robiłem jak już wogule nie chciała pokarmu.
Aha nie karm jej samymi mącznikami bo są niezdrowe służą jako urozmaicenie.A jeżeli dajesz to ściśnij mocno głowe mącznika.
Życze żeby z twoim gekiem było wszystko ok :)

SHERON
19-06-2014, 15:31
Ale chodzi o to że ona świerszcza złapie bez problemów. Ostatnio zjadla mi 3 Ale ona jest tak jak by wybredna zje kilka a potem jej reszta goni przed pyskiem a ta nic :/moze trafilem na Gekona anorektyczke w końcu to samica.

42d3e78f26a4b20d412==