PDA

Zobacz pełną wersję : Latający gekon



mboinski
18-06-2014, 07:35
Witam.
Dzisiaj zacząłem oswajać mojego nowego gekona. Trzymałem rękę z 30 min w terrarium i on ją oblizywał i w końcu wszedł na nią i się położył. Nagle mu coś odbiło i po 5 minutach leżenia szybko się odbił i zeskoczył z ręki (wysokość ok. 20 cm, długość skoku może z 15cm).
Czy Wasze geki też mają takie akcje ??
Ja jak oswajałem wcześniejszego to jak chciał zejść to wisiał jak nietoperz.
Wiem że to może być głupi post i proszę mnie nie zjechać ale chciałbym się dowiedzieć na przyszłość czy takie przypały są normalne (chodzi o bezpieczeństwo gekona).

Ted
18-06-2014, 09:53
Mój gekon toke raz sie wystraszył jak lezał sobie na wersalce, wtedy szybko wbiegł mi na tors. Nie wiem co go wystraszyło, podejrzewam je jakies nietypowe dzwięki z telewizora. W twoim przypadku moze uznał twoją ręke za bezpieczną a jak nietypową ruszyłes głową to sie wystraszył

ziu
18-06-2014, 12:58
mboinski bo to geki od scynka one takie sa :) moj mnie caly czas chce kasac :D

Pzdr

mboinski
19-06-2014, 01:25
Już wiem czemu on tak zrobił (prawdopodobnie)
Przeanalizowałem całą sytuację i p-rzypomniało mi się że jak leżał u mnie na ręce to zaczął mi dzwonić nagle telefon i możliwe że tego się wystraszył.
Dzięki Ted bo dałeś mi do myślenia :)
Ziu ja się zastanawiałem czy on pzestanie keidyś syczeć ale już poi tygodniu przestał. Wcześniej tylko ręka w terrarium obok niego i syczenie.

42d3e78f26a4b20d412==