PDA

Zobacz pełną wersję : Jakie podłoże do lampartów? Czy potrzebny jest UV?



mantid
23-06-2014, 00:51
Jakie podłoże do lampartów? Czy potrzebny jest UV? Czym karmić gekony? Jak otrzymac albinosy? Co to jest heterozygota? Kiedy gekony dojrzewają płciowo?

Odpowiedzi na te i inne pytania znajdziesz w nowym FAQ oraz dzialach terrarium, karmienie, odmiany barwne, genetyka, rozmnażanie serwisu www.gekonlamparci.com - podajemy tylko i wylacznie sprawdzone i potwierdzone przez renomowanych hodowców na calym swiecie informacje.....

Serdecznie zapraszam

Matt_ns
23-06-2014, 03:14
Wreszcie zostal zmieniony dzial karmienie i usuneliscie te glupoty z macznikami. Pozdrawiam

wh6fxe
23-06-2014, 05:50
OOOO w koncu ale chyba i tak malo kto sie sluchal poprzedniego opisu karmienia:). ( Np. Ja) Maczniaki sa latwo dostepne ekonomiczne a gek je zjada bardzo chetnie.

Raffee
23-06-2014, 07:18
Takie tematy powinny byc "podwieszone" zeby kazdy na samym poczatku je zauwazyl i przeczytal zamiast dodawac kolejny temat. Tylko nie wiem, dla czego na tym forum tego nie ma:(

wh6fxe
23-06-2014, 09:01
Bo pewnie tak i tak ludzie by sie pytali o to co bylo by podwieszone jesli ktos choc troche pomysli i naprawde mu zalezy na info na jakis dany temat to sam bedzie szukal i ZNAJDZIE odpowiednie info.
Choc taki temat gdzie byly by zebrane najwazniejsze watki (tak jak bylo na pajeczakach:D) przydalby sie i napenwo pomoglby poczatkujacym:).

Guttata
24-06-2014, 11:47
mantid, mnie troche temat wystraszył :) tutuł :)

42d3e78f26a4b20d412==