PDA

Zobacz pełną wersję : jak zrobic z kokosa krujówke?



vagansptasznik
24-06-2014, 23:42
tak jak w termacie jak zrobić z kokosa kryjóke ??
przciąć kokos na poł wydrążyć srodek i co dlaej ??
włożyć do osolonego wżatku na 15-20 minut ??

Matt_ns
25-06-2014, 00:19
Nie trzeba z tym nic robic. U lamparta nie panuje taka wilgosc jak u ptasznikow, ja swojemu lampartowi dalem tylko miske z woda i wystarczy, ale jesli jestes taki przezorny to pogotuj 30 min i potem do piekarnika na 30 min i 200 stopni

szaryprorok
25-06-2014, 02:46
kokos w sklepie jest tak po 3zł...ja bym na twoim miejscu kupił gotowy w sklepie zoologicznym kokos dla ptaków-jest to spreparowany kokos który z założenia jest kryjówką dla ptaków-co oznacza tylko tyle że jest poza dużym otworem wejściowym,obok wywiercona malutka dziórka i w niej jest wprowadzony drucik ktory służy do zawieszenia na kladce-drucik wyrzucasz i masz gotową kryjówkę:)



Pozdrawiam:)

vagansptasznik
25-06-2014, 03:21
elo masz złe info ja za jkokos dałem 1,90 czy wystrczy go wrzucic do wrzatku osolonego ?? i to wszzystko
bo ja potzrebuje kryjówke dla gekona lamparciego a nie dla ptaków!!!!!!

mboinski
25-06-2014, 03:33
vegansptasznik cena kokosa zależy od sklepu. A z tym pomysłem szaregoproroka to masz gotową kryjówkę i nie musisz bawić się w wycinanie itp.
Ja mam kryjówkę z kokosa której nie wyparzałem w żaden sposób i jeszcze od marca nic się nie dzieje :)

vagansptasznik
25-06-2014, 04:06
oki
to nie dam do piekarnika
tylko do wrzatku osolonego i potem do wysuszenia

szaryprorok
25-06-2014, 05:54
różnica polega na tym że w sklepie sprzedają niedojżałe kokosy i dobrze wysuszone-przez co są mega tfarde i dobrze wysuszone....co do tego dla jakiego zwierza to ma być to bez znaczenia-pozatym w sklepie kupisz kokos z ładną okrągłą dziurką dużej wielkości(i dobrze wyczyszczonym środkiem-jest praktycznie sama łupina kokosa) i łatwo się z niej wyjmuje gekona-dlatego warto bo to naprawde grosze-jeśłi chodzi o taki kokos...


Pozdrawiam:)

42d3e78f26a4b20d412==