PDA

Zobacz pełną wersję : To forum umarło !!!!



zielony13
19-07-2013, 02:51
Ktoś to już pisał i myślałem że to tylko żart!!! Ale to prawda!!!!! Ludzie zaglądają tu tylko od święta!!! A szkoda.........

maka
19-07-2013, 04:38
tak chyba masz racje zielony....ja tez zauwazylam,ze forum umarlo..........
i czeka to pozostale fora,jak nie beda odpowiadac na "glupie pytania" nowych....
bo w koncu wyczerpia sie pytania tych "obeznanych i "madrych,starych bywalcow".....
a pozostanie tylko wskazowka jak takie pytanie to FAQ odp.nr 3
tak bedzie za jakis czas wygladalo to całe forum......ehhhhhhhhhhh
..............to moj czarny scenariusz............................

a tak wogole to chyba wije stały sie "niemodne"...??????????????????
ja wciaz czekam na kolorowe....i sledze forum sprzedam....heheheheeh
pozdrawiam!!!

Maikardaaion
19-07-2013, 05:58
Forum nie umarlo. Po prostu nie ma zainteresowania tymi zwierzakami takie jak jest np. ptasznikami. Glupie pytania na innych forach sie sypia, ja szczerze ciesze sie ze tutaj nie ma pytan typu: moj krocionog zjadl calego ogorka, czy to dobrze czy zle?

Poza tym wiji egzotycznych nie ma za duzo w Polsce. W calej Europie zreszta liczba hodowcow wiji jest jak 1:10 w stosunku do hodowcow pajakow...
Dzieki temu tez nie ma wiji na forum sprzedam... Jezeli nie ma zainteresowania to nie ma sprzedajacych...

Pytanie: Kto ma jeszcze oprocz mnie, Mordy, Rammsteina, Mimiego i RED'a skolopendry w na tym forum ?? To jest skromna liczba w porownaniu z hodowcami innych zwierzakow...

zielony13
19-07-2013, 08:30
A mi szczerze mówiąc znudziły się troche ptaszniki i chciałem się przerzucić na wije (w przyszłości i skolopendry). Na razie poszukuje barwnych odmian wiji i niedługo wybieram się na giełde do Wawy bo chyba jakaś niedawno została otwarta. Podobno jest większa od tej w Łodzi co mnie bardzo cieszy bo mam o wiele bliżej. Może ktoś już był na tej giełdzie i coś wie więcej.

maka
19-07-2013, 10:11
zainteresowani to sa....widze tu co najmniej dwoje (ja i zielony13)
nie wiem nic o gieldzie,ale ktos mowil,ze chyba tam mozna wejsc jak sie ma dzialalnosc(nie mam pewnosci).......napisz jakbys trafil na ta gielde co i jak to moze sie tez wybiore.......
a jakbys cos wiedzial o tanich wijach to tez daj znac
pozdrawiam milosnikow wiji!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

zielony13
19-07-2013, 12:02
Działalność gospodarcza?? To tak jak w Łodzi. Hmm !!! To da się załatwić. Papier się weźmie od kumpla i wejdzie się bez problemu. Dowiedziałem się że giełda odbywa się w poniedziałki ale nie wiem dokładnie o której, ale chyba po południu. Pewnie niedługo tam zawitam (specjalnie po wije)
Pozdrawiam miłośników wiji (czyli Ciebie Maka) bo innych to tu raczej nie zastaniemy!!!

maka
19-07-2013, 12:51
poprosze o pozniejsza relacje z wyprawy..................
heheheeheh.....chyba bedziemy sie wzajamnie pozdrawiac

Krzysztof.W
19-07-2013, 16:50
:)

Hari
19-07-2013, 18:02
Forum nie umarlo. Po prostu nasze wije mają sie dobrze i nic im nie dolega :]

[RED-689]
19-07-2013, 20:12
>Po prostu nie ma zainteresowania tymi zwierzakami takie jak jest np. ptasznikami.

A i wielka szkoda. Ludzie nieslusznie oskarzaja scolopendry o zlosliwosc i wymyslne sposoby ucieczki. W moim odczuciu sa to stworzenia o wiele bardziej bojazliwe od ptasznikow za to ich ucieczke o wiele latwiej zlikwidowac w zarodku niz np. pajakow nadrzewnych :-)

Pozdrawiam

zielony13
20-07-2013, 00:34
Ja nie twierdze że naszym wijom ma coś dolegać ale nikt nie ma na sprzedaż młodych osobników. Swoich szukałem dosyć długo i gdyby nie mój kumpel to pewnie do tej pory bym szukał. A o znalezieniu Millipede redleg i Milipede whiteleg to chyba moge zapomnieć!!! Czyżby nikt takich gatunków nie hoduje??? Jedyne wije o jakich słyszałem na forum to Archispirostreptus gigas (chyba tylko ten gatunek jest w miarę zozpowszechniony w Polsce) Jak ktoś ma inne gatunki niech się odezwie albo niech chociaż powie gdzie można je kupić!!!
Pozdrowienia dla hodowców wiji i skolopendr !!! :]

Hari
20-07-2013, 06:55
Ja mam inne, tylko nie wiem co to jest. :) juz troche podrosly i gigasow nie przypominają. Nie wiem od kogo są, bo kupowane byly ponad rok temu.

zielony13
20-07-2013, 08:55
A masz może jakieś fotki swoich wiji?? Jak tak to prześlij mi na maila.

Kontakt: zielony13@vp.pl

BZYK
20-07-2013, 12:35
Ja bardzo lubie wije. Mantid ostatnio sprzedawał wije z tajlandi o czerwonych odnóżach, trzeba było kupować.

zielony13
20-07-2013, 13:06
Jakbym wiedział to bym kupił!!! Tylko nie widziałem ogłoszenia na forum a to był gatunek którego szukam (prawdopodobnie Millipede redleg). Szkoda!!! Ciekawe czy jeszcze ma!!??!!

Hari
20-07-2013, 15:41
nie mam fotek :(
mantida spotkasz zapewne na gieldzie w Swietochlowicach. Ostatnio mial wije

Alexandra
21-07-2013, 00:34
Ja niedawno kupiłam u mantida dwie samice (chodzi o te wije z Tajlandii).Skontaktuj się z nim, bo możliwe że mu jeszcze jakiś został:)

zielony13
21-07-2013, 07:10
Oki. Wielkie dzięki!!!

42d3e78f26a4b20d412==