PDA

Zobacz pełną wersję : Długość życia świerszczy?



treewood
05-07-2012, 04:59
Kupiłem sobie świerszcze w pudełku i w sumie wiem, że mój pająk i szyszkowiec nie zjedzą ich wszystkich na raz. Jak długo takie świerszcze przeżyją w takim opakowaniu albo co zrobić by żyły trochę dłużej aczkolwiek nie zależy mi na hodowli i ich rozmnażaniu.

Arrow
05-07-2012, 06:24
wszytsko zalezy od temp. w jakiej bedziesz je trzymal 30 st. C = 4 tygodnie wstaw je sobie do piwnicy, wsyp jedzenia wloz raz dzienie cos "mokrego" i to all

Looo
05-07-2012, 16:07
Moim zdaniem nalezaloby przelozyc je do faunaboxu z wytloczkami od jajek, jesli nie sa zbyt zestresowane, to beda sobie rosly. temp. pokojawa tez raczej starczy. Otreby albo jedzeni dla rybek, albo "cos mokrego" , byle nie zaplesnialo-i bedz zyly.

PULSAR
10-07-2012, 09:20
Mi wlasnie w ogle ni jedza ani otreb ani platkow owsianych. Zra tylko pokarm dla rybek. A poza tym niektore bez powodu padaja. Moze za mala wilgotnosc

Looo
10-07-2012, 09:56
Jak hodowc dal ciala przy wychowei, to tak maja..potrafia nawet gnic ja dasz bardziej wilgotno niz mialy, a sa nosicielami grzybow.... to tez dzieje sie czesto z macznikami i zophobasami, jak byly pedzone na miesie...
nic wtedy tego nie je, a potrafia zaszkodzic...ale niektorym "hodowcom" zalezy na kasie, a nie na zdrowiu karmionych jego swierszczami jaszczurek..

Jimbo
21-07-2012, 04:57
Pulasar - mi też padały małe jak karmiłem pokarmem dla rybek. Przestałem i przestały padać.

42d3e78f26a4b20d412==