PDA

Zobacz pełną wersję : Ile przezyje?????



majes
15-10-2012, 15:26
Mam takie pytanie.ile ogolnie zyja swierszcze przy sprzyjajacych warunkach????
A ile czasu moglby by przezyc w domu tzn gdy by uciekly z pudelka i wlazly gdzies za lozko czy gdzies.I czy maja ulubione miejsce kryjowek (np ciemne i wilgotne)??
Ostatnio mi uciekly(chyba bo nie mmoge ich znalesc ani szczatkow)z terra i sie zastanwaim ile czasu mogly przezyc bo pokarku to raczej u mnie nie znajda chyba ze sa kurzorzerne :)

Arrow
16-10-2012, 02:42
wiec znajda sobie jedzenie napewno, moga zyc zalezy do wieku w jakim uciekly ale jakis miesiac, ciemne cieple miejsca np. za lodowka

cochin
17-10-2012, 15:41
raz mi uciekl swierszcz i znalazl sie po tygodniu. tzn kot sie nim bawil i go zgubil- myslalem ze zjdal poprostu a po 7dniach siostra na mnie z morda zebym zabral tego swojego robala- swierszcz spod lozka jej wylazl hehe :)

majes
17-10-2012, 15:53
Mi uciekly 3.Jednego zlapalem od razu a tamte dwa za szafke no i tyle ich widzialem.Ale tego samego dnia wieczorem siedze sobie przy kompie a tu cos siedzi na podlodze i sie gapi na mnie.Patrze a to swierszcz.To ja za nim.Do zlapania posluzyla mi szklanka.Jakies 3 dni po tym kolejnego znalazlem w lazience jak spacerowal kolo wanny.Zostal zchwytany.Teraz uwaniej z nimi sie obchodze bo znow mi gdzies wyskocza.

42d3e78f26a4b20d412==