PDA

Zobacz pełną wersję : Boje sie !!!



Dawid Grams (daniels)
06-11-2012, 14:08
Ldzue ja sie boje karmić weże szczurami:( nie tyle co sie boje ale kocham szczury :D
Myszami umiem karmić i traktuje je jak pokarm ale nieumiem sie nawrucić do szczurów. One są takie duże śmierdzące i mądre :D Potrzebuje egzrocysty od spraw szczurzych !!

Lucky
06-11-2012, 14:46
musisz wyobrazic sobie jak bardzo ich nie nawidzisz i myslec o tym caly czas...:)

Hari
06-11-2012, 15:02
to nie karm szczurami :)

Gerald
06-11-2012, 15:33
Ja ci proponuje karmić jedniodniowymi pislętami kur.

Życzę wesołych świąt.

MataManX
07-11-2012, 02:39
albo świnkami morskimi

Double
07-11-2012, 03:11
albo koszatniczkami albo chomikami <-- te to sa dopiero durne i smierdza :]

newneo
08-11-2012, 10:03
O rany boskie... po prostu o niczym nie mysl, wrzuc szczura węzowi, i po kłopocie...

Double
08-11-2012, 10:06
to wcale nie jest takie proste, sama hodowalam szczury przez kilka lat i naprawde uwielbiam te zwierzaki - sa bardzo przyjazne, inteligentne i sympatyczne. tez mam weza, ale -przyznam sie - nie pozwole go karmic szczurami, tylko samymi myszami. (waz niewielki, wiec na myszach wyzyje)

krzdab2150
13-11-2012, 09:49
Szczura też bym nie dał. Wspaniałe zwierzaki.
A może faktycznie młode świnki morskie?? Malutkie króliki?? Pisklęta?
Mysz why not. Ja tez mam czasem sentymenty do pokarmu. Mam na przykład mysz i karaczna- nie zostały zjedzone i są ze mną już jakiś czas, nie dał bym ich na pokarm, bo je polubiłem :))

N3mezis
18-11-2012, 04:55
Ja mam ten sam problem hoduje szczurki i myszy dosc dlugo i mam ten sam problem nie potrafie nakarmic nimi weza z kilku powodow :
1. Hodowalem je a one zyja z swiadomoscia ze je cos zje,
2. Lubie sie bawic z moimi szczurkami :D nawet po 2h dziennie.
3. Chodze tam i je ogladam codziennie przy karmieniu a potem mam je wziasc i zabic ;/ bleee
Ale od czego ma sie rodzine mowie matce nakarm weza i leci ze sloikiem do piwnicy i tylko slysze jak wola "jaka zabrac !!! : bial, czarna czy kolorowa!!!" wtedy tylko wolam jaka i ile i poklopocie ja sobie siedze przy kompie a za mna matka do terrarium wrzuca myszy :D
To jest moj sposob.
Pozdrawiam

UkasH
20-11-2012, 06:58
mądre to to nie jest bo i tak jesteś współwinny śmierci tych niewinnych stworzeń

najlepszym rozwiązaniem jest kupić wężyka świerszczożernego albo jajożera tylko że w polsce z jajożerami she jeszcze nie spotkałem a takie to są dopiero bezproblemowe - wstajesz rano i idziesz do lodówki, bierzesz 5 jaj, z 4 robisz sobie jajecznice na śniadanie a piąte dajesz swoiemu pupilowi, nic prostszego :PPPPPPP

Dragonette
02-12-2012, 11:00
A czemu nikt nie rozczula sie nad sinkami morskimi ?

Tez smierdza, sa duze i mysla. :D Hodowalam je kiedys (rozmnarzaly sie), to wiem.
Poza tym chyba nie sa dobrymi zwierzakami karmowymi, bo ich hodowla jest czasohlonna. Ciaza u samicy trwa ok. 2 miesiace.
Juz lepsze sa chomiki i myszy, te sie szybciej wylegaja :D

Jak juz karmic nimi weze, to sie czeba przyzwyczaic, taka jest natura.



POZDROOOOFKA !!!

42d3e78f26a4b20d412==