PDA

Zobacz pełną wersję : świerszcze - problem



FiGo
22-11-2012, 10:45
HEJ !!!
gekona karmie świerszczami własnej hodowli ale te świerszcze cały czas sie zabijają i boje sie je gekonowi podawać poniewaz mogą se zatruć albo moga mieć jakąś chorobe i wtedy gekon będzie się miał kiepsko . Moje pytanie brzmi jak temu zapobiekać . Dziennie zmieniam im zywność mają misjke z wodą , i na ziemi jest dużo duzo gó...kupek :)

THX Paweł

Serpent
22-11-2012, 13:15
świerszcze beda sie zjadać zawsze to kanibale daj im kapuste pekonską i chleb świerzy od czasu do czasu wode pobierają z zieleniny zbędny jest pojemnik z wodą zalezy ile masz świerszczy i w jakim akwarium jakie wymiary jeżeli masz ich za duzo to normalka że sie zjadają jeżeli niemasz to wstaw ''platformy'' po jajkach żeby miały schronienie i sie nieprzejmuj jak Ci pare się skonsumuje.

Pozdrawiam
Serpent

Dark Raptor
23-11-2012, 00:51
... i uzupełnij ich pokarm w białko (kocie żarcie, mięso) to może osłabić ich kanibalistyczne zapędy. A poidełko zawsze się przyda. Moje bardzo chętniepiją...

Pozdrawiam

SławekS
23-11-2012, 12:48
Ja też myślałem, że pojemnik z wodą jest nie potrzebny jak mają sałatę i cała paczka się pozjadała w ciągu tygodnia a po wstawieniu "wodopoju" nie padł ani jeden (przez 2 tygodnie)

PMajdan
23-12-2012, 03:50
Mam to samo :D

42d3e78f26a4b20d412==