PDA

Zobacz pełną wersję : myszy



Marley
06-01-2013, 14:33
Mam pytanie jaki czas moge w zamrazarniku trzymac zamrozone myszy ?

Paweł J.
06-01-2013, 15:18
napewno dlugi.. dokladnie ci nie powiem ale raczej nie masz sie co martwic o zamrozony pokarm!

Tomasz Piotrowski
06-01-2013, 23:43
Hmmm... moze zapytaj mamy ile czasu mozna trzymac mieso na kotlety w lodowce? ;)

Pozdrawiam

Sm0k3D
08-01-2013, 11:14
Ja tez mam pytanie, sam pisalem jak zabic noworodka ale jakos sam mam zbyt mientkie serce :D Czy ktoś wie jak zabic myszke zeby zamrozic alboco tak zeby nie piszczala i zebym jaj niewidzial, chodzi tu glownie o moja siostre mlodsza, ona niewytrzymuje jak waz zjada ;/ a mnie by chyba zabila :D czy mogę też mrozic myszy bezpośrednio?? (wiem wiem, strasznie sie mecza ale innej drogi chyba niemam, bo jakbym takim noworodkiem walnol o ziemie czy cokolwiek to bym go rozwalil na mokra plame ;// niech ktos cos doradzi ! plz

P.S. napisalem tu bo niechcialo mi sie nowego tematu zakladac, a te tematy, luzno bo luzno ale sa ze soba powiazane

Karla
14-01-2013, 13:28
normalnie przechowywane - pewnie ponad pol roku (dopoki nie zaczna dziwnie wygladac), przechowywane bez dostepu powietrza - duzo dluzej, rok, moze dwa (dokladnie nie jestem pewna)

pozdrawiam, Karla i Ess2

Amatorek
15-01-2013, 14:00
Mam do was pytanie : jak rozmrażacie myszy? Bo chyba nie w mikrofali a zimnej wąż chyba nie zje.Jak to jest?

mordd
15-01-2013, 14:08
Kubeczek z ciepłą wodą, lub kaloryfer. Przed podaniem osuszyć bo się do mokrej wszystko (podłoże) przykleja. Z tego co wiem, to niektórzy (zwłaszcza przy większych ilościach) właśnie w mikrofalówce:)))))))

klo85
25-01-2013, 16:07
yyy a poco zabijac tak wogole to niejestem za mrozonym pokarmem no rozumiem szczory są agresywne i jest ryzyko pogryzienia ale myszy a tymbardziej oseski poco robic zbedne problemy zabijac zamrazac odmrazac osuszac ... uf najlepiej wrzucic odrazu a wezyk sie juz nioł zajmie szybko i skutecznie on sa wyspcjalizowane w zabijaniu myszek więc to trwa tylko chwile i napewno mniej mysz sie męczy niz przy naszych probach no takie jest moje zdanie

42d3e78f26a4b20d412==