PDA

Zobacz pełną wersję : Myszy - pokarm



rataj
25-04-2013, 05:39
Zastanawiam sie czy myszy jedza trawy mlecze itd ?? Odpiszcie prosze :) CZy to im nie szkodzi ??

To samo pytanie dotyczy szczurkow :)



Mi sie wydaje ze jedza ale jednak wole sie spytac
Jezeli taki temacik sie powtorzyl to Przepraszam z gory :)

rataj
25-04-2013, 05:41
Ja ogolnie daje mieszanki ziaren no i czasam chleb suchy i marchew ale chcialbym urozmaicic jedzonko i dlatego sie wam pytam :)

Elian
25-04-2013, 05:49
Jasne, że jedzą - myszy jedzą wszystko :D

krwiopij
26-04-2013, 08:22
Elian, myszy moze i zjedza wszystko, ale absolunie nie znaczy to, ze _powinny_ to zjesc i ze wyjdzie im to na zdrowie... :/

rataj, gryzonie zazwyczaj bardzo lubia mlecz i swieza trawe, a zielonka jest dla nich zdrowa - pod warunkiem, ze zbierana jest z dala od ruchliwych drog... chodzi o to, zeby byla jak najmniej zanieczyszczona... rosliny zbierane z rowow kolo autostrady prawdopodobnie przeprawilby twoje myszki na tamten swiat...

rataj
27-04-2013, 00:11
hehe no to wszystko wyjasnia nie no ja ogolnie hoduje myszki i moje myszki daje na karme !! a z ta zielenina dla nich poprostu chce dac by byly zdrowsze i bardziej wartosciowe !!
Niektorzy proponuja dawac sama pasze ja uwazam ze trzeba urozmaicac pokarm nietylko do podawania wszystkich ziaren a takze podawac od czasu do czasu chleb marchew itd!! Moja zielenina pochodzi z ogrodka no i napewno nie zaszkodzi zwierzaka !! (jezeli moga jesc!!) Bo jest czysta bez jakichkolwiek substancji z ulic!!

Sm0k3D
27-04-2013, 07:53
ehhh, rataj, ty karmisz tylko ziarnem?? moje jada na zarciu dla kotów i na zielenince :)

rataj
28-04-2013, 05:27
Hmm zle mnie zrozumiales karmie je ziarnam ale nie tylko zbozem tylko mieszanka dla gryzoni sa tam niezbedne witaminy itd ziarnoi owies itd oraz marchew!! podaje!! i teraz sie pytam czy mlecz tez moze byc albo czy salate mozna podac !!

A ty podajesz mysza Kitiket ?? :) buhahahaha

Arrow
30-04-2013, 10:40
ja stosuje sposob Alan'a: granulat dla krolikow + karma dla psow(bez barwnikow !!!)

zielenina jak najbardziej: mlecz, trawa, marchewka, kwalek jablka, ogorka itp.

salaty nie polecam

42d3e78f26a4b20d412==