PDA

Zobacz pełną wersję : Larwy drewniaka: jakie podłoże, czym karmić jaka temperatura



zafajdany_platfus
10-11-2013, 13:32
nie wiem czym karmic drewnojada, co dac mu na podloze i w jakiej temp trzymac. na terrarium.com.pl nic nie ma, a w necie nie znalazlem kluczowych informacji.
mam 2 opakowania z allegro i chcialem nimi karmic moje blondi L5. chodzi mi o jak najprostsza hodowle bez paprania sie. co najprosciej dac im na podloze? nie chce mieszac torfu, do tego kawalki drewna i liscie itp. chodzi mi o najprostsze podloze, zeby tylko zyly.
i teraz czym je karmic? tez bez udziwnien
trzy, to jaka temperature mniej wiecej im dac?
cztery to jaka wilgoc, co ile spryskiwac?

z gory dzieki za odpowiedzi ode mnie i od moich blondi L5, ktore szybko rosna i duzo jedza :D

pozdrawiam

dominik1
10-11-2013, 13:43
pruchno na podłoże, jabłko i ine owoce + pokarm dla psa na karme i 30 st C ciepła , ja tak mam i po prostu pięknie się mnozą i szybko rosna a agama je kocha:)

Dark Raptor
10-11-2013, 13:46
Bo odpowiedniejszą nazwą jest drewnojad ;-) (choć drewniak jest lepsze niż mącznik olbrzymi, mniej nieporozumień)

Już parę razy dawałem tego linka:
http://terrarium.com.pl/forum/read.php?f=22&i=1632&t=1631#reply_1632

kth
10-11-2013, 14:10
a moje pytanie jest takie czy do mączników (tych małych - mącznik młynarek) też dawać to co do drewnojada? bo w necie pisze zeby trzymac macznika w platkach owsianych z mąką

Dark Raptor
10-11-2013, 14:15
I dobrze pisze, ale nie dawaj mąki tylko same płatki owsiane. To wystarczy (+jakieś owoce i warzywa na uzupełnienie zapasów wody).

42d3e78f26a4b20d412==