PDA

Zobacz pełną wersję : kanibalizm u mlodych ?? :/



THC_Inside
12-11-2013, 09:26
Czy kanibalizm u mlodych tez sie zdarza ?? bo wyklula mi sie gromatka dosyc spora i chcial bym wiedziec czy nie zjedza sie nawzajem i ile ich przezyje jak bede mialy duzo jedzenia ??

Dark Raptor
12-11-2013, 10:16
3 posty niżej masz dyskusję na ten temat ;-)

THC_Inside
12-11-2013, 15:15
no ale czy u mlodych tez wystepuje chcial bym wiedziec bo mam gromadke nawed spora i nie wiem czy mam zaczac sie martwic i zmienic im na wieksze lokum czy dopiero jak troche podrosna :/ bo tak jak tam karmie je obficie ze nie ma szans zeby byly glodne aha i jeszcze czy mlode tez musza miec wode nie pisze nowego posta by nie zasmiecac forum :P (choc juz pewnie zasmiecilem :D)

Dark Raptor
12-11-2013, 15:27
Tak. Na każdym etapie świerszcze się zagryzają (jak rozumiem o nie chodzi). Najczęściej atakują się podczas linienia, gdy są miękkie. Najlepiej zrobisz dodając im wytłoczki po jajkach, by zapewnić im możliwie jak najwięcej kryjówek. Dodawaj też dużo białkowego pokarmu (jak było we wcześniejszym poście).
Wody nie musisz dawać (a nawet nie powinieneś, bo młode świerszcze często się topią w kroplach). Wystarczy im woda zawarta w pokarmie (jabłko, kapusta pekińska itp.).

42d3e78f26a4b20d412==