PDA

Zobacz pełną wersję : pytanie o chomiki dżungalskie



zabon
15-01-2014, 12:54
witam mam pytanie ile średnio kosztyją chomiki dżunkalskie dorosłe i oseski chce załorzyć hodowle ale niewiem czy to jest opłacalne dzieki za odpowiedzi

Gekonek
16-01-2014, 04:51
wiec tak......

1.idz do slepu i sie zapytaj

2.kosztuja w granicach ok 7-9 zł

mordd
16-01-2014, 09:18
I kupi tylko parkę a nie grupę - niezależnie od ilości zwierząt rodzić będzie 1 samica. Jeśli potrzebujesz większej ilości samic kup kilka par i postaw je DALEKO od siebie. W niektórych opisach znajdziesz info o hodowli w haremach: niestety wszystkie samice poza dominującą chodzą nie zaciążone.... Przerabiałem to już kilka razy bo zaparłem się spróbować, niestety dane z literatury sprawdziły się u mnie w 100%. Wyjątkowo uroczy i wyjątkowo mało wydajny gatunek karmowy.

maka
16-01-2014, 23:44
kup od hodowcy to beda za 2-3 zł i bedziesz mogl wiecej kupic
moze i nie wydajny ale o ile mniej smierdzi niz myszy..........hehehe
ciaza trwa okolo 3 tyg. i po 3 tyg.odlanczasz od matki i masz prawie gotowe samiczki do krycia,mozesz trzymac kazda osobno i dopuszczac je do jednego samca,ale to wymaga troszku obserwacji i sprytu.........bo sie gryza

Cathycash
17-01-2014, 12:33
Po pierwszę dżunGARSKIE.

Nie spotkałam się jeszcze z oseskami chomiczymi w zoologach, tylko myszy i szczury.

Chomiki mniej śmierdzą, są z reguły ładniejsze od myszek, ale jeżeli hoduje się je na karmę... przeżuc się na myszy ;)

42d3e78f26a4b20d412==