PDA

Zobacz pełną wersję : pytanko w sprawie swierszczy



swatkostek
22-03-2014, 08:09
Od wczoraj zaczołem chodowle świerszczy i mam pytanko, bo wsadziłem je do duzego terrarium a to jest wylęg(no troszke większy) no i dałem im zarcie ale nie widze zeby go jadły, i czy one znajda smiało to jedzenie czy siebie zjedza ??

I jeszcze jedno dałem im wytłoczke z jajek a one i tak siedza na szybie i czekaja na moment ucieczki ( co im jeszcze dać aby nie uciekały ????)

z gory dzieki za odpowiedzi

POZDRO :d

SDY
22-03-2014, 08:56
Co dales im do jedzenia? Zreszta to bez roznicy... Moje maluszki jedza to samo co dorosle.

Daj im troche czasu, jak znajda wytlaczanke to na nia wejda.

Skoro trzymasz je w terra a nie w akwa, to jak ci maja uciec? I pamietaj ze przez dziurki w blasze (to sie tak odmienia?:|) perforowanej bez problemu nawieja...

avabela
23-03-2014, 06:46
wiesz co ja trzymam je w akwarium mam pare wytłoczek po jajkach i małą doniczke z torfem na składanie jaj a jedza wszelakie owoce najbardziej jabłka marchew płatki owsiane sałate mlecze

BoNo
23-06-2014, 12:21
napewno sobie poradza ze znalezieniem pozywienia, jak i rowniez wejda pd wytloczki od jajek tylko daj cos na gore zeby nie zwaily po szybie i wysmaroj od gory ranty terrarium/akwarium zeby zapbiegac ucieczkom.

BoNo

42d3e78f26a4b20d412==