PDA

Zobacz pełną wersję : PILNE - panchlora + czerwone robaki



Grzechoo
14-04-2014, 03:42
witam
kupilem troche czerwonych robakow i mam pytanko czy moge je na troche wrzucic do terra z panchlora? warunki by im odpowiadaly ale nie wiem czy nie ma jakichs innych przeciwwskazan
dzieki pozdrawiam

SDY
14-04-2014, 04:09
Po co chcesz do karaczanow robaki wrzucac? Zeby muchy byly? Rownie dobrze mozesz je do sloika wrzucic...

morda
14-04-2014, 04:44
P. nivea zapenw je zeżrą. Onę się miedzy soba zjadaję, że aż huczy a co dopiero jak im chodzące "mięsko" wrzucisz...

Grzechoo
14-04-2014, 05:51
SDY -> chyba ci sie pomyliło z białymi robakami. a chce je tam wrzucic bo panchlore mam w duzym akwa a czerwone siedza w malenkim pudelku i zapewne zbyt dlugo tak nie pociagną
morda -> nie wydaje mi sie zeby panchlora dala rade zezrec robaka. przeciez one maja strasznie slabe szczeki. moje nawet nie moga zezrec skorki od jablka. inne karaczany owszem, dlatego nie chce ich wrzucac do blaberusow tylko do panchlory. a nawet jak zezra to tylko kilka a jak je zostawie w tym pudelku co sa to wykituja na bank. w akwa zreszta beda mialy duzo miejsca i jak cos to moga uciekac.
a wracajac do tematu to chodzilo mi o to czy robale nie wydzielaja jakichs szkodliwych substancji zeby karaczankom nie zaszkodzilo

SDY
14-04-2014, 06:52
No ale chodzi ci o takie czerwone robaki z wedkarskiego, tak? To ci powiem, mistrzu, ze z nich tez sie muchy kluja... To sa biale robaki tylko ze barwione, np barwnikiem z burakow.
Wiec ponawam moje pytanie: po grzyba chcesz je tam wrzucac? Daj je do sloika, jesli chcesz muchy, albo daj je do lodowki jesli chcesz robaki.

pafcio
14-04-2014, 07:41
chodzi mu o czerwone robaki tzn dendrobene a w wolnym tłumaczeniu dzdzownica, glizda itp;)

SDY
14-04-2014, 07:54
A no to niech pisze ze robaki, a nie robaki:P W takim wypadku sorka, ale tak sie przyjelo ze na te czerwone z wedkarskich, barwione pinki, mowi sie czerwony robak.

Grzechoo
14-04-2014, 09:17
jest tak jak to powiedzial pafcio. bialych bym nie wrzucał
a znow wracajac do tematu sa jakies przeciwwskazania?

42d3e78f26a4b20d412==