PDA

Zobacz pełną wersję : Please pomocy - i need Pinki



Sybirek
06-05-2014, 14:11
Czesc mam powazny problem przy zakupie pajaka dostalem paczke pinek lecz ta wlasnie mi sie skonczyla !! Moj pajak gloduje !! W mojej miejscowosci jak jej okolicach nie mozna zakupic takiego towaru w sklepach zoologicznych ani wedkarskich !! Prosze pomozcie mi!! Jak mam wychodowac w domu pinki ?? Co musze zrobic, jaka pozywke albo cos, gdzie w czym ?? A i bardzo przepraszam jezeli temat tego typu pojawil sie na forum dzieki za wyrozumialosc narka

Theraphos
06-05-2014, 14:43
Możesz nakarmic pajaka dżownicami...

Sybirek
06-05-2014, 14:48
Kurcze on mial 3 wylinke 2 dni temu !! Jesli ktos zna chodowle pinek krok po kroku to prosze was piszcie tutaj albo na mail crmarcin_max@interia .pl gg : 9543509

robert.p.
06-05-2014, 15:21
Prostsze niz hodowla much będzie złapanie jakiegos owada odpowiedniej wielkosci,i tak nie masz pewnie ani chęci ani ochoty na hodowle milionów much.

CRIMSON
06-05-2014, 23:20
Spokojnie. Jak miał 3 wylinkę 2 dni temu to może nie jeść jeszcze tydzień najmarniej.
Zawsze możesz mu dać kawałek surowej wołowiny.
Przepis na hodowlę masz tu; http://www.leszcz.pl/za/prz.html#maggot
/google/

SDY
06-05-2014, 23:35
A czemu kupiles zwierza nie bedac w stanie zapewnic mu wyzywienia? Nie masz jakigos znajomego wedkarza? Spytaj sie czy by ci nie zalatwil paczuszki pinek raz na mieciac.
Mozna rowniez chodowac inne karmowki: karaczany, swierszcze...

Vixa
07-05-2014, 00:56
Przecież możesz kupić sobie w necie mącznika... Jego hodowla jest chyba jeszcze prostrza niż tych much bo one nie latają :)

brevis
07-05-2014, 08:50
Ale masz problem...
Nałap odpowiedniej wielkości owadów i już. Wystrzegaj się tych z żądłem i pająk najedzony, a jak będziesz gdzieś w mieście to w pierwszym lepszym wędkarskim dostaniesz pinkę.

goral123
08-05-2014, 10:34
Sybirek przeciez ty z Wisly... lat masz 17 wiec Cieszyn znac musisz!
Wsiadasz w autobus do Cieszyna i przez granice do Czech i na czeski rynek i tam jest zoolog dostaniesz tam maczniki nawet za PLN-y. Miarka kosztuje 1 zl.


Pozdrawiam!

PS. W razie problemow mozesz pisac do mnie na GG (w profilu)

Glazik
13-05-2014, 08:20
jak chcesz koniecznie biale robaki czy tam pinke to wez kawal jakiegos miesa poluz gdzies na trawie i zabezpiecz zeby jakis zwiezak ci tegonie zabral. poczekasz troche i muchy zloza w tym jaja. pozniej beda chodzily po tym miesie biale robaki.
ostrzegam strasznie to smierdzi.
inny sposobem jest zebys sie przeszedl i wachal. jak poczujesz padline to podejdz do niej
napewno beda biale robaki. fuuuuuj na sama mysl juz mi sie nie dobrze robi.
lepiej juz jak wyzej pisali zebys poszedl na lake i zlapal troszke owadow badz jechal do tych czech i kupil maczniaka
pozdro

42d3e78f26a4b20d412==