PDA

Zobacz pełną wersję : Karmienie świerszczami



Qkosh
15-06-2014, 07:29
Jak karmicie swoje jaszczurki świerszczami tzn. jak je wyciągacie z hodowli itd... Dotychczas w mojej przygodzie z wężami nie miałem większtch problemów z karmieniem (myszami), ale Toke jedzą owady których nienawidzę i brzydzę się nimi!!! Jak mam je mu podawać? Poza tym czy te Świerszcze Bananowe nie pouciekają z hodowli? Proszę o wszelkie dobre wskazówki dotyczące karmienia świerszczami i ich hodowli.

Dark Raptor
15-06-2014, 08:09
Nie chce mi się dawać linków, też będę leniwy.

Wystarczy, że wpiszesz w "szukaj": "łapanie" lub "odławianie". Po to jest archiwum.

olas
15-06-2014, 08:35
wsadź rękę do pudła ze świerszczami i czekaj aż jakiś wejdzie na nią (uważaj gryzą)
gdy jakiś wejdzie zaciśnij pięść (uważaj aby nie rozgnieść) i wżuć do terra

brevis
15-06-2014, 09:12
1) Otwarcie pudełka ze świerszczami
2) Potsząśniecie nim (w pudełku zapanuje totalny chaos)
3) Korzystając z tego bierzesz jakieś małe pudełko i wyłapujesz wylookane sztuki.
4) Przeżucasz je do innego pojemnika.
5) Mieszasz pojemnikiem w około.
6) Przesypujesz je do terrarium.
7) Jeśli brzydzisz się świerszczami idziesz najpierw do klopa po miskę..... :)))
To tak +/-

Vixa
16-06-2014, 01:43
brevis mnie też właściwei interesuje to pytanie, ale nie bardzo rozumiem o co Ci chodziło w tej odpowiedzi z miską i klopem ;) Mógłbyś troszkę jaśniej to opisać? :)

brevis
16-06-2014, 08:24
No wiesz jak się czegoś mocno brzydzisz to może się czasem tak stać że wiesz no yy jak ci taki świerszcz skoczy na twarz lub do buzi no to... ech co ja się będę rozpisywał chodzi o to że możesz się wyrzygać:)

CRIMSON
17-06-2014, 14:18
U mnie wygląda to tak;
wieczorem przystawiam do ściany otwarte terrarium ze swierszczami ,
toke wychodzi zza obrazu idzie do terrarium, pozywia się /dosyć głośno/potem z reguły wraca za obraz, albo idzie po ścianie do kuchni.

42d3e78f26a4b20d412==