PDA

Zobacz pełną wersję : Doradzcie KnockeRowi:)



KnockeR
23-12-2012, 05:50
Witam jestem w trakcie robienia terrarium dla arlekinow:) Może opowiem jak to będzie wyglądało ściany z korka na dole oczko wodne z wodospadem, feggerem duża wilgotność! Nie znam się na egzotycznych roślinach oglądam sobie w je aby w internetowym sklepie w biofil! Nie wiem za bardzo jakie muszą być roślinki dla rzekotek pisze, że fikusy i inne o dużych liściach ale mi się podobają jeszcze oplątwy jak one rosną na zdjęciach widać aby, że są jakby drutem do korka poprzykręcane:) Dobra jeśli ktoś się zna to proszę o radę jakie roślinki kupić aby przetrwały w bardzo wilgotnym środowisku! i gdzie takie roślinki kupić!Z góry dziękuję!
P.S. pytanie do Sułka rośliny też wysyłącie pocztą:)? jakbym się zdecydował to tak samo jak korek byście mi przysłali?

KnockeR
23-12-2012, 05:52
a jeszcze jedno terra ma wymiary 55x55x100 więc palmy albo sosny tam nie wsadzę:)

snakeman
29-12-2012, 05:43
niestety musze ci z przykrością powiedzieć, że oplątwy (ang. airplants chyba) są roslinami pobierającymi wodę z powietrza tylko i wyłącznie :( sam kiedyś chciałem mieć takich kilka w jednym terrarium, ale one ponoć nie cierpią bezpośrednigo spryskiwania i gniją... chyba, że masz jakiś inny sposób pozyskiwania wilgoci w terrarium, to wtedy mogą sobię rosnąć :)

42d3e78f26a4b20d412==