PDA

Zobacz pełną wersję : MEEEEEECH!!!!



snakeman
15-01-2013, 13:41
kurcze, już nie mam pomysłu, to lekka siara, tak zbierać na torach czy gdzieś w parku płaty mchu, a do lasu z kolei tak często nie jeżdże... czy można go gdzieś poprostu kupić?
a no właśnie, tak sie zastanawiałem, czy wymyślili już nasionka mchu? ;)
fajnie by było taki pyłem rozsypać a potem tylko się cieszyć jednolitym efektem... ehhhhhhhh :D

MataManX
15-01-2013, 15:14
snakeman napisał(a):

> kurcze, już nie mam pomysłu, to lekka siara, tak zbierać na
> torach czy gdzieś w parku płaty mchu, a do lasu z kolei tak
> często nie jeżdże... czy można go gdzieś poprostu kupić?

nie wstydź się zbieraj a pozatym czy we wszystkich miejscach jest mase ludzi możesz wybrać jakiś cichy park albo opuszczony fragment torów

> a no właśnie, tak sie zastanawiałem, czy wymyślili już nasionka
> mchu? ;)

błahaha niezłe a czy słyszałeś kiedys o czymś takim jak cykle rozwojowe ?? mech nie ma nasion

> fajnie by było taki pyłem rozsypać a potem tylko się cieszyć
> jednolitym efektem... ehhhhhhhh :D

taak kiedyś było w tv markecie coś co by sprostało twoim wymaganiom canada green czy jakoś tak w każdym razie cudowna trawa miała być z tego

JoShi
16-01-2013, 03:57
> > kurcze, już nie mam pomysłu, to lekka siara, tak zbierać na
> > torach czy gdzieś w parku płaty mchu, a do lasu z kolei tak
> > często nie jeżdże... czy można go gdzieś poprostu kupić?
>
> nie wstydź się zbieraj a pozatym czy we wszystkich miejscach
> jest mase ludzi możesz wybrać jakiś cichy park albo opuszczony
> fragment torów

Ale uwaga... Niektore gatunki mchow sa pod scisla ochtona... Jednym slowem trzeba sie doszkolic (nie tylko w kwestii cyklu rozwojowego) zanim sie zacznie zbierac mech...

Black
16-01-2013, 05:49
> zbierać na torach
Nie zbieraj na torowiskach! jest najwiekszy syf.

MataManX
16-01-2013, 06:56
zależygdzie na torach u mnie torowiska są od 10 lat nie używane wiec nie ma spalin ani nic ogólnie czyściej niż bym w ogrodach zbierał :)

snakeman
17-01-2013, 07:31
tory-głupi przykład... nie zbieram z torów bo powierwsze jest zaspalinowany i takie tam a po drugie jest brzydki jak kupa :P
apropos nasionek, to wiem, że mają zarodniki, przejęzyczyłem się :/
rzeczywiście, jak ktoś cokolwiek sie na tym forum pomyli to od razu sie śmieją... :|
ehhhhhhh
a co to jest to "canada green" :>?

tt
04-02-2013, 03:37
mech kupić można na giełdach kwiatowych, gdzie również sprzedają sztuczny, koloryzowany

PMajdan
07-02-2013, 14:08
TAK JA MAM MECH DO SPRZEDANIA!!!!! POWIEDZ ILE CHCESZ , JA CI POWIEM ZA ILE, MECH JEST KRAJOWY, CZYSTY, ZIELONY, Z LASKU BIELANSKIEGO OBOK MOJEGO DOMU!!!!! :)

snakeman
08-02-2013, 04:21
hehehehe już znalazłem :P

PMajdan
08-02-2013, 09:44
szkoda :)

locia
30-03-2013, 03:39
ja na ogrodzie mam pelno drzew iglastych i nie moge sie pozbyc mchu:) od koloru do wyboru i nie znalazlem 100% srodka chemicznego zwalczajacego mech moze zaczne go sprzedawac:)

pozdrowienia

42d3e78f26a4b20d412==