PDA

Zobacz pełną wersję : roślinki do terra z kameleonem...



rosea
24-02-2013, 05:20
...jemeńskim. jakie to mogą być?? jakie wymiary powinno mieć terra dla młodego kameleona, którego mam zamiar trzymać samego. chciałbym mieć jakiś zapas na przyszłość, bo nie opłacałoby mi się kupowanie drugiego terra jak z pierwszego wyrośnie. :)

trochę chyba pogmatwałem :)

Łotysh
04-03-2013, 12:26
hm najlepiej to jak dasz tam duże i mocne konary jakiś drzew (np. grube gałezie brzoy, będu, grabu itp) i poprowadzisz po nich scindapsusa, filodendrona czy fikusa pnące, bo w sklepach nie dostaniesz krzewów o tak wytrzymałych pędach do zwykłego terra, musiałoby mieć ono conajmniej z 1.5 m :(

morisek
11-03-2013, 11:36
terra musi miec metr wysokosci mniej wiecej zeby bylo na przyszlosc szerokosc moze byc z 50 cm i glebokosci tez gdzies tyle a jezeli bedziesz mial calkiem malego kameleona takiego miesiecznego to wrzuc mu scheflere ( chyba dobrze napisalem) to bedzie sobie na jej galazkach spal a z lisci spijal wode i bedzie mial gdzie sie chowac.

rosea
24-03-2013, 04:58
zmieniłem rodzaja kameleona. rośnie 10 cm. malutko. wziąłem z lasu gałęzie świerku lub sosny ( nie wiem :P ) Uciąłem z dużej szeflery ( mam w domku taką wyrośniętą :P ) Czekam ja wypuści korzenie. Jak już będą to zasadzę w terra. kupię sobie jeszcze fikusa pnącego lub coś podobnego.

pozdro rosea

42d3e78f26a4b20d412==