PDA

Zobacz pełną wersję : Modliszki w Czestochowie??



KaczmarP
29-12-2011, 23:46
Wiecie moze gdzie mozna dostac modlisz, straszyki i patyczaki w Czestochowie??
PILNE!!

Padre218
30-12-2011, 02:18
cze.
Studjuje w Czestochowie i wiem gdzie mozna dostac.to bedzie ciezkie do wytlumaczenia ale sprobuje:)
Gdy wsiadasz do tramwaju np.na alejach jedz w strone dworca PKP i pks,dokladniej to na rakow.jedziesz az do przystanku na zakrecie kolo wiaduktu.gdy wysiadziesz idziesz w strone przeciwna do kierunku jazdy tego tramwaja i odrazu w prawo przecinasz tory.nastepnie idziesz prosto do ksiegarni ,mijasz ja polewej i idziesz do zakamarku miedzy blokiem a bankiem (niewiem czy to jest jeszcze bank)i tam w rogu jest sklep!!!!
powinienes trafic:)
ten sklep moim zdaniem jest najlepszym sklepem terrarystycznym w Czewie.
niestety wlasciciel mial miesiac temu pozar w domu gdzie trzymal duzo swoich gadzinek i duza ilosc ich splonela:(
Dobrze jest jak bys trafil na wlasciciela (mlody chlopak,krotko obciety,czarne wlosy) on sie najlepiej zna!!!
i proponuje ci jechac w kazdy dzien prucz czwartku bo jezdzi wtedy on zawsze na gielde.
Co chodzujesz ???
pozdrawiam Padre

KaczmarP
30-12-2011, 03:28
Wielkie dzieki za opis moze trafie, a moze samochodem bedzie latwiej:-)
Tylko jak????
Narazie hoduje patyczaki rogate, wietnamskie, straszyki australijskie i straszyki kolczaste. Zrobilem terra dla modiszki i teraz chcialem ja sobie sprawic.
P.S. Tez studjuje w Czestochowie :-)

KaczmarP
30-12-2011, 04:07
Mozesz podac jakas ulice gdzie to jest??
Jade z Al. NMP na Al. Wolnosci na rondzie na Al. Niepodlegosci i jestem na skrzyzowaniu Jagiellonskiej - Al. Wojaska Polskiego - Al. Pokoju i co dalej???
A jak jakos inaczej to napisz.

Padre218
30-12-2011, 05:23
w wiec jak jestes na jagiellonskiej skrecasz w Al.niepodleglosci nastepnie jedziesz źrodlana w prawo potem w sosnowa i nia do konca.zaparkujesz gdzies tam i idziesz w strone ksiegarni obracasz sie w prawo i w zaulku miedzy blokiem a bankiem jest tam sklep ktorego szukasz!!
a najakim wydziale stuiujesz(bo ja na elektrycznym) i czy mieszkasz w akademiku (ja akademik) czy jestes miejscowy z rozeznania ulic wyglada ze jestes miejscowy;)
tak mi sie przynajmiej wydaje ze cie dobrze prowadze;)

padre

sułek_
30-12-2011, 06:09
potwierdzam :)))
to jeden z najlepszych sklepów dla terrarystów w Polsce a Przemek (właściciel) jest prawdziwym fachurą

KaczmarP
31-12-2011, 08:21
Wielkie dzieki, trafilem:-)
Sklepik choc maly jest naprawde bardzo dobry, swietna fachowa obsluga, masa gatunkow. POLECAM WSZYSTKIM!!!!!!!

Huhros
01-01-2012, 08:26
Przemek jest naprawde spoko, a tak wogole to wielu jest hodowcow owadow/ptasznikiw w czestochowie? moze jakies spotkanko (teraz mam wolne bo semestr zaczyna sie dopiero 24 ;)

Padre218
01-01-2012, 09:14
Czesc
Ja jestesm za !!!!
tylko kiedy i gdzie trzeba by dojsc do jakiegos kompromisu !

Czekam na propozycje. ja studjuje na politechnice i jestem z poza
cze-wy.najlepiej pasuje mi w przyszly weekend (czyli koniec lutego poczatek marca), jak sa jacys chetni niech cos na ten temat napisza

Pozadrawiam Padre

Huhros
01-01-2012, 11:42
ja mieszkam w Czwie (tez studiuje na polibudzie ;)
co do terminu, to podporzadkuje sie bo teraz mam sporo czasu, a dojechac w dowolne miejsce nie zajmuje mi zbyt wiele czasu, wiec czekam na maila i bedzie wypas :)

42d3e78f26a4b20d412==