PDA

Zobacz pełną wersję : modlicha-samiec



Adamek
08-04-2012, 10:25
cze

Jestem w posiadaniu 3 modlich gwinejskich. 2 z nich L4 i jedna L5. Jak rozpoznać u nich płeć i czy ktoś z was ma do sprzedania samca albo zamienić się samcami o ile u mnie będzie. Za ile taki samczyk L3-L4 bo chyba musi być młodszy bo przechodzi mniej wylinek. Acha 1 szczególik: liczę na uczciwość i nie chce kupić modlich z kokonu Metala i Pulsara bo te moje są od nich a chce ''świeżej krwi'' żeby nie łączyć blisko spokrewnionych.
PS Jeżeli ktoś się waha czy kupić od nich modlichy to całkowicie ich polecam są bardzo solidni

Artur
08-04-2012, 14:36
Dzieki Adamek za dobre slowo o mnie i PULSARZE :). Sproboj u Mantida i Kudlatego. Moze oni maja.

mantid
10-04-2012, 00:52
nie mają..... ostatni raz mielismy Sphodromantis jakies 5 lat temu...nie zdziwilbym sie gdyby te, ktore ma PULSAR byly n-tym pokoleniem, od tych samych ktore milismy, akurat u ego gatunku chow wsobny nie przysparza problemow, u nas przeszly 4 czy tez 5 pokolen bez swiezej krwi

Adamek
10-04-2012, 07:49
ale ostatnim razem słyszałem od kilku hodowców którzy mieli modlichy z tego samego kokonu że im pokolei padały. Czyli napewno nie będzie żadnych skutków ubocznych łączenia modliszek z tego samego kokonu ??

PULSAR
13-04-2012, 10:30
GAstrice mialem (samca i samice przed kopulacja) prawdopodobnie z 2 roznych zrodel, chyba ze Ty mantid jestes jedynym ktory rozmnozyl ten gatunek w Polsce. Samca od Lucanusa, samice od niejakiego BOA (wojciecha Kuli).

mantid
14-04-2012, 10:55
Tak jak juz pisalem nie mialem gastrica od ladnych paru lat w hodowli, nie wiem kto mnozy je w tej chwili........

42d3e78f26a4b20d412==