PDA

Zobacz pełną wersję : *******Terra dla modliszek*******



Remus
03-10-2012, 14:57
Ma ktos może fotki z terra dla modliszek??Ewentualnie mogą być opisy jak urządzić terrarium.Jak macie to dajcie jakieś linki do stron.Z góry dzięki. :))

Metall
06-10-2012, 04:44
Modliszki nie maja zbyt duzych wymagan co do terra. Nie musi ono byc jakies olbrzymie. Wystarczy 15x15 podstawa 20 wysokosc :) . Na dno mozesz dac torf choc to nie konieczne, modliszce to obojetne, wazne aby na szybach byl np korek zeby mogly sie wspinac , bo dorosle sa za ciezkie i maja problemy z utrzymaniem sie na szybie, no i na suficie musi byc cos na czym sie utrzyma bez problemu, chodzi o jakas powierzchnie chropowata. Mozesz wlazyc sztuczna lub prawdziwa rosline (kazdemu wedlug gustu), ale z roslinka ladniej wyglada. Terra musi miec oczywiscie kratke wentylacyjna, jesli zrobisz na soficie bedziesz mial z glowy przyklejanie czegos na czym bedzie mogla sie utrzymac bo na kratka idealnie sie na to nadaje.

Jesli jeszcze jakies pytania to pisz.

Remus
06-10-2012, 06:57
Ja już mam terra(3szt) 25x20x30 szer,głębokość,wysok i troche wiem jak urządzić,ale chciałem jakieś konkretne fotki.Mam parke gastric i zamierzam dokupić jeszcze jedną modliszke.Dostane w Polsce Hymenopus coronatus?????Jak tak to gdzie można kupić?????

42d3e78f26a4b20d412==