PDA

Zobacz pełną wersję : W czym i gdzie trzymacie swoje modliszki?



ross
19-12-2012, 05:45
W czym i gdzie trzymacie swoje modliszki?
Pytanie kieruje przede wszystkim do osob, ktore maja kilka lub kilkanascie modliszek. Ja mam jedna, poniewaz nie chce zakladac hodowli tylko obserwowac jej zwyczje, polowanie itp. W czym trzymacie swoje modliszki. Ja mam juz L7(dzisiaj przeszla wylinke) i powoli musze ja przenosc do terrarium w jakim bedzie do imago i az do smierci. Jak ktos tak jak ja ma jedna modliszke to moze sobie pozwolic na zakup czy zrobienia terrarium z OSB. Intersuje mnie jednak w czym trzymaja modliszki(imago) osoby, ktore maja ich duzo wiecej niz 1 sztuke.

Remus
19-12-2012, 06:17
Ja w trzech szklanych terrariach trzymam gastrice imago.Mniejsze w kubkach różnej wielkości.A oprócz tego mam jeszcze plastikowe pudełka(chyba to się nazywa faunbox :) )cena takiego plastikowego terra to coś ok 20zł.

piteer
19-12-2012, 06:35
Ja miałem 7 a mam już 4 modliszki ;(((.Ja trzymam je w plastikowych walcach o wys.30 cm i średnicy chyba 20(od l7 do śmierci); i może niemam dużej chodowli, ale nawet sie poleca chodowac modlichy w takich walcach.

ross
19-12-2012, 06:43
Tylko ze dorosla modliszka jest zbyt cieza zeby utrzymac sie na plastiku, czy szkle.

KaczmarP
19-12-2012, 07:47
Witam


Czy bedzie sie trzymac plastiku ???? Przy wylince raczej nie ale jak dasz patyk to bedzie ok. A pojemniki mozesz dostac w sklepach za free, ja zagadalem z babeczka ze sklepu i mi zostwawia wszystkie po lizakach itp. :)

mantid
19-12-2012, 11:20
Ja trzymam modliszki w szklanych terrariach - tak jest chyba najbardziej estetycznie. Oczywiscie terraria kleje sam....
Mlode w plastikowych pudelkach po kliszach, lub nieco wiekszych pudelkach z otworkami wentylacyjnymi.

Grzechoo
23-12-2012, 09:23
co do tych plastikowych walcow to w biofilu jest ich sporo. i to ladniejsze niz po lizakach :) polecam

MTI
24-12-2012, 18:49
Ja parę dorosłych Gastric trzymam w dwóch funboxach we Wrocławiu kupiłem za 16 zł sztuka, hierodule L4 i paradoxy L3 w pojemnikach po świerszczach (ale tych wyższych). Jak paradoxy podrosną to mam na nie takie fajne plastikowe pojemniki na mąkę. Mają ponad 20 cm wysokości, kupiłem je w biedronce za 5 zł sztuka. A na hierodule to właśnie sam sie zastanawiam, jeszcze jedna wyl. mogą przejść w tych po świerszczach, a co dalej. Coś musze wykombinować. W ostateczności butelki po 2-2,5 l coli albo pepsi.

Pozdrawiam (V)TI WWW.Phgaleria.republika.pl

42d3e78f26a4b20d412==