PDA

Zobacz pełną wersję : Pomózcie mi-nie wiem co zrobić !!!!!!!:(



MarHel
26-12-2012, 00:36
Moja modliszka L2 już teraz L3 wczoraj przeszła po wylince ma zdeformowane odnóża jakieś takie długie i powyginane w bok zamiast chodzić na koniuszkach tylniech bo to tylnie takie ma chodzi tak prawie bo całych nogach tak jakby na kolanach co mam zrobić i proszę bez komentarzy że to było już kiedyś albo co jak ktoś może i ma czas na napisanie bardzo dziękuję

MTI
26-12-2012, 03:01
Nie dodrze, teraz musisz poczekać jeszcze kilka dni i zobaczyć co sie będzie działo. Możliwe że konieczna będzie do amputacja. Ale nie martw sie jest jeszcze młodziutka i noga zdąży sie zregenerować. Jeśli jest to, tak jak mówisz, jedna tylna noga to nie powinno to przeszkodzić w kolejnej wylince. Napisz jeszcze co z twoimi pozostałymi hierodulkami. Czy też miały kłopoty podczas lnienia.

MarHel
26-12-2012, 10:02
Ale ona wygląda jakby się czołgala a co do pozostałych to jeszcew nie przechodziły u mnie wylinki ale mają sie dobrze :) ale z toą L3 teraz to nie mam pojęcia co się dzieje nie podoba mi sie to :(

patrik
30-12-2012, 12:56
uuuuuu to bardzo paskudna sprawa i zdarza sie bardzo często po pierwsze musisz podwyzszyc wilgotność po drugie nic inego neimozesz zrobić jak ją karmić i czekać do nastepnej wylinki a zeby wylinka była jak najwcześniej to powinieneś podwyższyć temperature i wilgotnośc oraz jak najczęsciej ją karmić przy nastepnych wylinkach powinno jej sie znacznie poprawić

MarHel
31-12-2012, 03:10
Wczoraj przeszły u mnie wylinke pozostałe trzy i maja sie dobrze
teraz wszystkie są L3

42d3e78f26a4b20d412==